096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Bosch в Івано-Франківську

ремонт пральних машин

Пральні машини bosch – це якісна німецька техніка, зроблена з розумом. Побутова техніка цього концерну дуже рідко виходить з ладу, а якщо і ламається, то тільки з вини господаря при неправильної експлуатації. У цій статті ми опишемо основні несправності пральних машин bosch, і ці поради можна використовувати у власних інтересах при ремонті пральних машин bosch, WAS 20440, WKD 28540, WVTI 2842 WIS 28440, WAS 2875 B, WAS 24742, WIS 24140, WLX 16162, WLX 20370, WVD 24460 і інших моделей.

Ціни на ремонт пральних машин Bosch

Діагностика і виклик майстра Івано-Франківськ/область (100 грн) (150+5 грн/км)
1-ша категорія складності від 100 грн
Заміна ручок, кнопок і інших деталей, без розбирання машинки, чистка зливної системи, усунення засмічення, заміна ременя, заміна заливного шланга, заміна зливного шлангу.
2-а категорія складності від 200 грн
Заміна манжети люка, ремонт електронного модуля, заміна електронного модуля, заміна ТЕНу, заміна зливного насоса, заміна датчика рівня води, заміна пристрою блокування люка (ПБЛ), заміна заливного клапана, заміна аквастопу, заміна завантажувального люка, установка противаги.
3-а категорія складності від 300 грн
Заміна барабана, заміна підшипників, заміна опор.

* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонними номерами вказаними нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Ремонт пральних машин bosch своїми руками

Пральна машина Бош почала підтікати.

За весь час вивчення цих агрегатів, було виявлено три основних джерела протікання води.

  1. Перше, що може кидатися в очі – це манжет люка в пральних машинах бош. Буває так, що водопровідна вода в будинку занадто жорстка, через домішки солей і хлорки, і вона є причиною руйнування внутрішньої структури гумової манжети, внаслідок чого вона швидко зношується і рветься. Замінити манжету можна самому: для цього треба зняти дріт, який утримує манжет на баку, потім зняти сам манжет, встановити новий і одягнути назад ободок.
  2. Друга причина протікання води – це засмічений відсік для порошку. Його необхідно частенько промивати, оскільки неякісний порошок осідає на стінках бункера, і утворюються грудки, які застрягають в гумовому шлангу, який приєднаний до баку. Через це вода починає виливатися з бункера. Для того щоб, вичистити даний бункер, знадобиться відкрити верхню кришку пральної машини і зняти передню панель приладів. Потім відвернути болти кріплення дозатора, і від’єднати хомут зі шлангів. Все, після цього витягти кришку і добре промити під протічною водою.
  3. І найпоширеніша причина – це розрив зливного патрубка. Коли вода протікає знизу пральної машини, швидше за все, порвався зливний патрубок. Цей зливний патрубок являє собою широкий гумовий шланг, що з’єднує зливний насос пральної машини і барабан. По ньому вода надходить з бака в помпу, яка відкачує воду. І коли він рветься, вода починає під тиском просочуватися з дірок. Що б усунути цю проблему, необхідно просто замінити на новий, попередньо купивши його в магазині запчастин.

ремонт бош


Пральна машина bosch не нагріває воду

Якщо Ви помітили, що пральна машина перестала гріти воду, значить, перегорів трубчастий електронагрівач (ТЕН). ТЕН складається з металевої трубки, усередині якої прокладена нитка яка проводить струм, трубка і нагріває воду. Через корозію трубка згорає. Все це відбувається через накип. Накип в пральних машинах утворюється шляхом накопичення важких солей у воді. Для самостійної заміни ТЕНу в пральній машині Бош знадобиться відкрити задню кришку агрегату, і знизу Ви побачите ТЕН. До нього приєднано зазвичай 2-3 дроти. Запам’ятайте їх розташування, а ще краще – запишіть на листку паперу, позначивши всі схематично, на крайній випадок, сфотографуйте на телефон. Далі необхідно відвернути болт кріпленню, який утримує ТЕН в баку. Після чого обережно витягнути сам ТЕН і встановити новий (перед цим очистивши бак від накипу). Підключити в тому ж порядку, і зібрати пральну машину. Важливо встановлювати все без люфту, інакше може утворитися витік води, і волога потрапить на двигун, і виведе його з ладу.
ЗАМІНА тенУ


Пральна машина bosch не віджимає.

Буває так, що після прання ваші речі виявляються занадто вологими, це говорить про те, що пральна машина стала погано віджимати. Причин тому може бути декілька. Наприклад, через те, що зламався датчик тахогенератора. Тоді знадобиться втручання майстра. Якщо ж вода не злилася до кінця, це означає засмічення зливних патрубків. Типова проблема при порушенні правил експлуатації. Лікується так само легко – необхідно прочистити ці патрубки. Їх взагалі треба прочищати в якості профілактики регулярно, 1-2 рази на рік. Так само поширена проблема – це коли недостатньо білизни. Пральна машина не може рівномірно розподілити білизну в баку, через це віджимання проходить не про правилах. А найстрашніша проблема – це несправність електронного модуля. У таких випадках самостійно полагодити пральну машину навряд чи вдасться. Оскільки потрібно буде зробити спершу діагностику, і дізнатися в чому саме проблема. Який ланцюг живлення несправний чи згорів якийсь модуль пам’яті.

Це основні проблеми, з якими до нас звертаються власники цих апаратів. У будь-якому випадку, всі дані надані в якості ознайомлення. Раціонально буде зробити ремонт пральних машин bosch в сервісному центрі. Так Ви заощадите нерви, свій час, а так само в більшості випадків – гроші!

Читайте також “Діагностика пральної машини Bosch


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.