096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Ardo в Івано-Франківську

ремонт ардо

Основою якості пральних машин ARDO є піввіковий досвід випуску цієї побутової техніки з постійним вдосконаленням моделей і технологій виробництва. Брендова назва ARDO належить Antonio Merloni S.p.A., концерну, який веде свою історію з 1930 року. Заснована в заштатному містечку Фабіо, що в Італії, компанія, за рахунок грамотного керівництва і залучення провідних інженерів, розвинулася в найбільшого виробника техніки для побутових потреб. Початок діяльності компанії було пов’язано з випуском ваг. Мабуть тяжіння до точних приладів і дало поштовх до розвитку абсолютної якості деталей побутової техніки. Вже з самого початку, при проектуванні, враховувалося, що покупцям просто не буде потрібен ремонт пральних машин ARDO, надійність вузлів закладалася з розрахунку дворазового перевищення максимальних навантажень.


Ціни на ремонт пральних машин ARDO

1-ша категорія складності від 100 грн
Ручка, кнопка і інші деталі, без розбирання машинки, чистка фільтра зливної системи,ремінь,ніжки, зливний шланг
2-а категорія складності від  200 грн
Манжета люка, електронний модуль,ТЕН,зливний насос,патрубок, двигун центрфуги, мотор насос, датчик рівня води, пристрої блокування люка (ПБЛ), заливний клапан, аквастоп, завантажувальний люк, противага.
3-а категорія складності від 300грн
Барабан, підшипник, корпус, опора, хрестовина
* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонним номером вказаним нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Трохи фактів про пральні машини Ардо

Улюблена споживачам марка пральних машин ARDO отримала широке поширення і заслужену повагу серед домогосподарок всієї Європи. Цей успіх дозволив почати випуск холодильників, сушарок, газових плит, посудомийних машин і закріпити позиції компанії в цьому сегменті ринку. Зараз виробництво пральних машин зосереджено на кількох заводах. Центром цієї діяльності є як і раніше Фабіо, тут найвища концентрація фабрик, а заводи міст Маргон і Санта-Марія спеціалізуються на випуску пральних машин з фронтальним і вертикальним завантаженням білизни.
Регламент виробництва побутової техніки ARDO означає абсолютне дотримання технології та вимог системи якості ISO 9001. Саме це і найсуворіший контроль готової продукції дозволяє покупцям тривалий час навіть не знати, що таке ремонт пральних машин Ардо.
Але сучасні реалії повсякденного життя можуть вносити свої корективи в експлуатацію побутової техніки, і найнадійніші прилади ламаються через погану якість води, стрибків напруги в мережі або простої неуважності власників. Звичайно, фахівцям в хорошій майстерні не важко відремонтувати пральну машину Ардо, але легше і простіше прочитати цю інструкцію по експлуатації, уникнувши тим самим безглуздих випадковостей.


Розглянемо основні причини несправностей в пральних машинах ardo:

Отже, забруднена водопровідна вода, до складу якої входять частинки іржі, мулу, глини, розчини солей, ускладнює роботу ТЕНів і як наслідок вони просто перегорають не в силах віддати тепло через панцир накипівшого сміття. Використання елементарного фільтра і спеціальних порошків дозволить відсунути цей неприємний момент на довгі роки.
Відсутність виділеної електричної лінії теж може стати фактором ризику. Перевантаження мереж викликає коротке замикання, а ремонт пральних машин Ардо, за статистикою, в 80% випадків проводиться через «випалювання мізків» – електронної начинки. При такій несправності «лікування» одне – заміна мікросхем або повністю блоку управління.
Не варто перезавантажувати машину білизною, вага якого перевищує допустиму. ARDO це звичайно переварить, але додаткове навантаження розтягує передавальний ремінь і збільшує ступінь зносу інших деталей.

Читайте також “Діагностика пральних машин Ardo“.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.