096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин на дому

ремонт пральних машин Івано-Франківськ

⇒Ціни на ремонт пральних машин⇐ в Івано-Франківську та з виїздом до Вас по області.


«Пленет» професійно займається ремонтом побутової техніки в Івано-Франківську та по області. Ми відремонтуємо ваш пристрій швидко і якісно.

Ремонт пральних машин варто довіряти тільки досвідченому фахівцеві. Він повинен знатися на цій техніці і знати нюанси роботи з моделями будь-якого виробника.

Існує безліч компаній, які надають подібні послуги. Навіть якщо вони займаються доставкою, то транспортні витрати додаються до ціни ремонту. Щоб не переплачувати, звертайтеся в нашу компанію.

У подібній побутовій техніці застосовується не тільки електрика і механіка, а й електроніка. Непрофесіоналові не варто намагатися ремонтувати її самостійно – це в 99% випадків призводить до нових поломок, як результат – до великих витрат з боку власників. Крім того, спроби ремонту пральної машини без належних знань і досвіду небезпечні. Неспеціаліст не обізнаний, які частини можуть вразити електрострумом, як від’єднати деякі механічні елементи, щоб не травмуватися або не затопити сусідів.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.