096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральних машин Ariston в Івано-Франківську

ремонт пральних машин

Вас цікавить інформація про ремонт пральних машин ariston, хочете довідатися про ціни і терміни ремонту? – Тоді ви прийшли за адресою.
Потрібно сказати, що всупереч своїй назві, яке в перекладі з грецького означає «кращий», пральні машини Арістон не належать до побутової техніки елітного класу. Однак ці доступні за ціною машини досить надійні, тому ремонт пральних машин ariston доводиться робити не так часто. Крім того, в переважній більшості випадків неполадки в роботі пральної машини цієї торгової марки викликані банальним недотриманням правил експлуатації, які цілком і повністю лежить на совісті власників побутової техніки. Наприклад, в число найбільш частих поломок, викликаних подібним недбалим ставленням до правил експлуатації, входять засмічення, в результаті яких ламається насос. До речі, саме насос вважається однією з найбільш уразливих деталей цих пральних машин.

Ціни на ремонт пральних машин Ariston

Діагностика і виклик майстра Івано-Франківськ/область (100 грн) (150+3 грн/км)
1-ша категорія складності від 100 грн
Заміна ручок, кнопок і інших деталей, без розбирання машинки, чистка зливної системи, усунення засмічення, заміна ременя, заміна заливного шланга, заміна зливного шлангу.
2-а категорія складності від 200 грн
Заміна манжети люка, ремонт електронного модуля, заміна електронного модуля, заміна ТЕНу, заміна зливного насоса, заміна датчика рівня води, заміна пристрою блокування люка (ПБЛ), заміна заливного клапана, заміна аквастопу, заміна завантажувального люка, установка противаги.
3-а категорія складності від 300 грн
Заміна барабана, заміна підшипників, заміна опор.

* Ціни, зазначені в цьому списку не включають в себе вартість деталей. Точні ціни Ви можете дізнатися у фахівця нашого сервісного центру. Гарантія на ремонт в нашому сервісному центрі Пленет – від 3-ох місяців до 3-х років!

Конкретна вартість ремонту буде залежати від моделі ремонтованої пральної машини. Дізнайтеся скільки буде коштувати ремонт саме Вашої моделі, зателефонувавши за телефонними номерами вказаними нижче, або надіславши online заявку через сайт, або в цьому загальному прайс-листі. При цьому ми використовуємо тільки оригінальні запасні частини, на які і поширюється наша гарантія.


Причини виходу з ладу пральних машин Ariston

Щоб запобігти можливим проблемам з насосом, необхідно перед пранням ретельно перевіряти кишені речей, для того щоб видалити з них різні поліетиленові пакети, монети та інші дрібні речі. Якщо все ж виникає необхідність відремонтувати пральну машину Арістон через поломку насоса, всі роботи будуть проведені на місці, оскільки в даному випадку відсутня необхідність транспортування машини в сервісний центр.

У пральній машині Арістон не крутиться барабан.

Є багато причин, через які барабан може не обертатися. Розглянемо докладно найпоширеніші з них.
Мабуть, найпоширеніша причина – це злетів ремінь. У рух барабан призводить саме ремінь, а не двигун, як це прийнято вважати. Порвався ремінь або просто злетів – це не так важливо, важливо зрозуміти через що це сталося. У нормальних умовах заводський ремінь може пропрацювати більше 10-ти років, і якщо через 3 роки після покупки пральної машини, ви зіткнулися з цією проблемою – варто викликати хорошого фахівця для визначення причини події. Адже, якщо ремінь злетів, і його просто заново одягнути, пізніше він знову злетить.
Інша причина відсутність обертання барабана – несправний двигун. Мотор, навіть в пральній машині, має складну конструкцію, в якій багато комплектуючих. Найчастіше в пральних машинах двигун не працює через несправності щіток. Згодом вони сточуються, і перестають виконувати свої основні функції. Не поспішайте засмучуватися – при такій несправності міняти сам двигун не потрібно, а, отже, ремонт буде коштувати не так дорого.
Важливо відзначити наступне, що при зверненні в сервісний центр, слід більш детально описати проблему, адже часто, клієнти плутають поняття «не крутиться барабан» і «не запускається прання». У будь-якому випадку, Вас попередньо проконсультує досвідчений майстер, який для себе визначить, які запчастини йому знадобляться перед виїздом на ремонт.

У пральній машині Ariston не відкриваються або не закриваються дверцята.

Багато хто стикався з цими проблемами, а багато хто – ще зіткнуться. На жаль, але в зоні ризику цієї несправності знаходиться кожна 5 пральна машина, що експлуатується в світі, не тільки в Україні. Отже, від чого це відбувається?
Основна причина, по якій в пральній машині не відкриваються дверцята після прання – несправність приладу ПБЛ. ПБЛ – пристрій блокування люка, головна функція якого описана в самій назві цієї деталі. Найчастіше, це відбувається не відразу, а поступово: спочатку після прання проходить 3 хвилини, перш, ніж завантажувальний люк розблокується, потім 5 хвилин, потім все більше і більше, а потім і зовсім – не відкриваються. Відбувається знос механізму блокуючого пристрою. Пов’язано це, перш за все з інтенсивною експлуатацією, що перевищує норми, що рекомендується.

Якщо в пральній машині не запускається прання

Але при цьому всі індикатори спалахують, а вибір програми прання відбувається як завжди, то проблема, швидше за все в помилці блокування дверцят. На головний модуль не надходить сигнал про те, що дверцята заблоковані, отже, вода не заливається в барабан і цикл прання не запускається. Професійному майстру не важко усунути цю несправність.
Однак, незалежно від причин поломки пральної машини, виконувати ремонт машин Ariston повинні тільки професійні майстри, які знають всі особливості машин цієї торгової марки. Ні в якому разі не намагайтеся відремонтувати машину самостійно, адже подібна техніка відрізняється великою кількістю опцій і функцій і відноситься до числа складної побутової техніки. Така самодіяльність може закінчитися плачевно, і замість уявної економії на послугах професійного ремонту вам доведеться витратити куди більш значну суму на придбання нової машини. Тому ми рекомендуємо вам при появі будь-яких несправностей звертатися в нашу компанію, в цьому випадку ви можете бути впевнені, що необхідний ремонт пральних машин Ariston буде проведено професійно.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.