Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Система захисту пральної машини

Пральна машинка Галич

⇒Прайс-лист цін⇐ по ремонту пральних машин в Івано-Франківську та Івано-Франківській області від ТОВ “Пленет”.


У деяких людей виникають проблеми з пральними машинами при спробі випрати один або кілька предметів, тобто при неповному завантаженні. Сучасні пральні машини можуть в таких випадках відключатися. Найчастіше, пральна машина старої моделі могла прати з мінімальним завантаженням, а нова так не робить. Тому ці люди впевнені, що машина несправна і викликають майстра з нашого сервісного центру по ремонту побутової техніки..

Хоча помилки і можуть відбуватися, швидше за все, це не несправність пральної машини. Більшість інших сучасних пральних машин, ймовірно, будуть чинити так само – особливо в невеликому ціновому діапазоні. Всі сучасні пральні машини можуть відмовитися від прання при дуже малих навантаженнях або прання окремих предметів, особливо якщо такий предмет при намоканні дуже важчає – як наприклад, великий вовняний кардиган, товстий одяг з бавовни або особливо постільна білизна.

Чому в сучасних пральних машинах потрібно прати тільки при повних або майже повних завантаженнях?

Вони були розроблені, щоб балансувати навантаження при обертанні барабана, якщо центр його ваги зміщується. Так що при пранні одного важкого предмета ця система просто не буде обертати барабан. Якщо навантаження буде лише трохи поза балансом (особливо при змішуванні легких і важких предметів або, якщо не буде завантажено досить елементів, щоб дотримуватися рівноваги барабана), то пральна машина почне прання. У самому кінці циклу прання, при зупинці машини, вона буде сильно сіпатися через зниження швидкості обертання, проте на великих швидкостях дисбаланс буде компенсуватися.

Якщо ж навантаження буде зовсім невелика, пральна машина не зможе відновити баланс, і якщо при таких умовах вона почне стандартний цикл прання, це може пошкодити її. Тому цикл, швидше за все, не почнеться. Майстри по ремонту техніки дуже часто стикаються з пошкодженням пральних машин старіших моделей, викликаним саме таким чином.

Якщо ви коли-небудь стояли близько до пральної машини, яка буквально стрибає під час обертання, з погано збалансованим навантаженням, ви, мабуть, відзначили, що це виглядає страшно. Дисбаланс всередині барабана може розбити таймер, зірвати шланги і в результаті залити двигун або проводку, а також зламати підвіски барабана. Пральна машина може почати стрибати по підлозі, трощачи покриття для підлоги і кухонні меблі, ламаючи власні ніжки. Явно неприємне становище. Тому й була розроблена система балансування.

Це хороша ідея – вмонтувати захист від початку циклу з мінімальним навантаженням. Ранні версії системи були прості – вони просто обмежували обертання двигуна при розбалансування барабана. Сучасна система захисту рівноваги зазвичай реалізовується за допомогою програмного забезпечення для моніторингу навантаження на двигун. Якщо навантаження рівномірно розподіляється навколо вала двигуна, система не спрацьовує. Але як тільки одна зі сторін барабана стає важчати, ніж інші, що викликається намоклим неврівноваженим предметом всередині барабана (само собою, якщо прати один предмет, то цей предмет прилипне до однієї стінки і викличе дисбаланс), то двигун буде працювати нерівномірно, так як він зіткнеться з різним фізичним опором, і буде зупинений системою захисту.

Це істотно знижує ймовірність пошкодження пральної машини, але іноді система захисту рівноваги може бути дуже чутливою, без будь-яких причин. Буває, що виробник перестарався з безпекою. В такому випадку, майстер з сервісного центру може переналаштувати систему, зробивши її більш терпимою до невеликих навантажень, які не завдадуть шкоди пральній машині.

Зазвичай пральні машини середнього діапазону можуть мати навіть менше чутливу систему захисту від дисбалансу, ніж бюджетні моделі. Однак і вони можуть раптово зупинятися через спрацювання цієї системи. І для більшості людей переваги захисту від серйозного пошкодження через дисбаланс навантаження повинні значно переважувати незручності її недоліки.

Якщо у вас є предмети, які необхідно прати окремо, а ваша пральна машина відмовляється це робити через спрацювання системи захисту, ви можете просто навантажити барабан старими рушниками або ганчірками (тільки вилинняними), щоб збалансувати цей предмет. Зрештою, будь-який одиночний предмет, крім дуже легких, може викликати зупинку сучасних пральних машин при виявленні дисбалансу. Це закони фізики – двигун буде відчувати опір, а система захисту буде прагнути цю напругу зняти.

Якщо у вас є пральна машина великого розміру, наприклад, розрахована на 7 або 8 кг завантаження, ця проблема може бути більш актуальна для вас, тому що привести в рівновагу великий барабан важче – треба завантажити більше предметів для прання. Не купуйте пральну машину з великим барабаном, якщо ви перете багато, але при малих навантаженнях, і не маєте наміру подвоїти навантаження в майбутньому.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.