Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Швидкість роботи пральної машини

швидка пральна машина1

⇒Прайс-лист цін⇐ по ремонту пральних машин в Івано-Франківську та Івано-Франківській області від ТОВ “Пленет”.


Швидкість роботи пральної машини. Японці завжди попереду планети всієї. Особливо це стосується техніки. Саме там була створена надпотужна пральна машина, швидкість обертання барабана якої визнана найшвидшою в світі.

Будь-яка господиня, яка бажає швидше навести порядок вдома, позаздрить швидкості роботи цієї пральної машини: 9 кілограм одягу будуть ідеально вичищені рівно за 35 хвилин. Це може стати серйозною причиною для замовлення такої пральної машини прямо з Японії для тих, хто незадоволений швидкістю роботи барабана свого старого пристрою. Чому ж користувачі такі нетерплячі?

Не те, щоб пральні машини займали багато нашого фактичного часу. Можливо проблема в обмеженості вибору більш зручної програми для прання, обмеженість в завантаженні барабана? Або все ж проблема в швидкості роботи пральної машини? В умовах сучасного міського життя людині хочеться закінчити всі свої справи швидше, швидше випрати, просушити і пропрасувати білизну, щоб уже на наступний день одягнутися у все чисте.

Багато людей хочуть пральні машини, які перуть швидко. Користувачів часто засмучує той факт, що вони не можуть зайнятися іншими справами, наприклад, сходити в банк або на прогулянку тому, що потрібно стежити за пранням. Але чи не замислювалися ви, що у таких, як вам здається, повільних пральних машин є один величезний плюс – їх енерго-ефективність. Це дуже корисно для вашого гаманця, в першу чергу. Надшвидкісні пральні машини не тільки дорогі, але і витратні у використанні електрики.

Проте, розуміння навіть цієї причини не применшує роздратування користувачів. Прогрес не стоїть на місці, на зміну одним моделям приходять інші, але людині хочеться прати ще краще і ще швидше. Все пізнається в порівнянні: прання, з використанням каменів і спеціальних дерев’яних віджимань здається нам кам’яним століттям, але моделі, випущені кілька років тому, теж не задовольняють своєю швидкістю.

Час прання машин варіюється від багатьох факторів. Наприклад, від програми, яку ви вибрали, від моделі пральної машини, від швидкості обертання її барабана, а також від її завантаженості. Прання може зайняти від 45 хвилин до двох годин. Не факт, що нова надшвидка пральна машина не зіпсується при першому ж пранні, не викличе коротке замикання, що не порве всі ваші речі. Тому радимо вам вибирати між швидкістю роботи пральної машини і якістю її роботи останнє.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.