Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Налаштування PPOE під’єднання до інтернету Пленет на Windows 7

windows_7_logo_blue

Для того щоб налаштувати під’єднання до інтернету від інтернет провайдера Пленет для Windows 7 потрібно:

Зайдіть в меню “Пуск”, дальше перейдіть на “Панель керування”

1

У віконечку “Панель керування” шукаємо вкладочку “Мережа і Інтернет” дальше рухаємося і шукаємо вкладку “Перегляд стану мережі та завдань”

1

У вкладці “Центр мережних підключень і спільного доступу”  шукаємо де в нас є “Настроїти нове підключення або мережу”

1

Дальше у віконечку “Оберіть варіант підключення” в нас відображається “Підключитися до Інтернету” ставимо галочку, і рухаємося вниз натискаємо кнопочку “Далі”

1

Увага нюанс: якщо ви вже були підключені до якогось інакшого інтернет провайдера, або просто в вас було вже створено якесь з’єднання, то в вас автоматично виб’є “Скористатися наявним підключенням?” . Але щоб вам підключитися до інтернету від Пленет, то потрібно натиснути “Ні, створити нове підключення”,і перейти і клікнути по вкладочці “Далі”

1

Дальше ви стикнетеся з таким меню “Яким чином підключитися?” , там обираєте слідуюче “Широкосмугове (PPPoE)”

1

Рухаємося далі і стикаємося з таким меню “Введіть інформацію, одержану від свого Інтернет-провайдера”. Тут ми заповнюємо слідуючі дані: “І’мя користувача”- це ваш логін вказаний в договорі з Пленет, “Пароль” – це пароль який вам прописали при підключенні і ін. також є у вас в договорі. Нижче є віконечко “Назва підключення”     сюди ми вписуємо «Пленет», дальше знизу справа бачимо вкладку “Підключити”, туди і натискаємо

1

Ми добралися дальше і якщо ми зробили все правильно то в нас виб’є таке віконечко “Комп’ютер підключено до Інтернету”  де відобразиться такий напис “Перейти до перегляду Інтернет сторінок”, отже сміло натискаємо сюда і в нас відкриється наш браузер який стоїть по замовчуванню, і  безпосередньо в ньому ви вже можете повноцінно працювати з інтернетом. Все налаштування завершено, але є ще пару нюансів, які  було б доцільно знати.

1

Також ви можете керувати всіма своїми підключеннями до інтернету (наприклад на квартирі в місті в вас один провайдер, а на дачі другий) натиснувши знизу справа на моніторик біля мови і скайпу, в вас засвітиться таке “Наразі встановлено підключення до”, і якщо ви є зараз підключені до інтернету, то в вас буде писати в вкладочці “Internet”  “Підключено”

1

Але якщо ви виключили комп’ютер, то наступний раз щоб підключитися до інтернету  вам буде потрібно перейти на вкладочку “Наразі встановлено підключення до”і клікнути мишкою по віконечку “Підключитися” напроти підключення Пленет

1

Опісля вискочить нове віконечко “Підключення до Internet” , де ви правильно ввівши свій логін і пароль зазначений в договорі натиснете “Підключити” і вас знову появиться інтернет.

Підказка:щоб кожного разу не вводити свій логін і пароль достатньо один раз при підключенні поставити галочку в пункті «Зберігати ім’я користувача та пароль»

1

Все. Якщо ви все уважно читали, та все правильно виконували, то в вас не повинно виникнути проблем з підключенням до інтернету Пленет на операційній системі Windows 7.


Більше корисної інформації про все що зв’язане з інтернетом тут.

Сервісний центр “Пленет” пропонує вам послуги по наданню інтернету та створенню локальних мереж будь-якої складності. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми пропонуємо по ремонту комп’ютерної та побутової техніки та встановленню систем відеоспостереження. Якщо вас зацікавила якась з наших послуг то телефонуйте нам за номерами вказаними нижче, залишайте online-заявки, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.