Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Швидкість інтернету, перевірка швидкості, байти і біти що і як?

ss-internet-speed

Почнемо з того що з теперішніми величезними  швидкостями взагалі важко перевірити точно швидкість, але на разі можемо вам підказати як її перевірити з точністю до 5%. Щоб ви собі добре зрозуміли зв’зок швидкості інтернету і зв’язок закачаного трафіку, в чому полягають основні питання, ми зараз вам пояснимо. Швидкість інтернету в інтернет провайдера Пленет,як і в інших провайдерів світу, заявляється в бітах на секунду, а швидкість закачки в байтах. 1 байт = 8 біт .Для прикладу в вас швидкість інтернету 10 мб/с, тобто при швидкості 10 мб/с ви будете скачувати файли з максимальною швидкістю в 1,25 мбайт/с. Із маркуванням швидкості розібралися, поїхали дальше.

В основному і взагалі самий популярний сайт для перевірки швидкості підключення до інтернету є Speedtest.net. Ми просто після підключення переглядаємо чи в нас нічого не йде на закачку, або не оновлюється і спокійно запускаємо сайт   Speedtest.net   , де вибравши будь-яке місто (бажано велике, там також в основному багато інтернет трафіку, тому не буде в них проблем з кількістю інтернету), натискаємо і починається перевірка, першим йде пінг, нормальним вважається пінг до міста на Україні до 100 млсекунд, на іноземні сервера може бути трішки більший. Другим пише ваша вхідна швидкість, це та швидкість яка вам саме більше і потрібна , це за рахунок неї ви будете закачувати щось в інтернеті, це за рахунок неї ви дивитеся фільми онлайн і т.д..Третя це ваша вхідна швидкість, ця швидкість може впливати на вас тільки при вигружанні файлів в інтернет (коли дуже маленька, можуть бути ще проблеми із Skype і низкою інших програм), тобто якщо ви не займаєтеся вигрузкою великих файлів в інтернет і якщо ця швидкість перевищує 1мб на секунду, то вам немає чого хвилюватися, ви ні на чому не замітите чи в вас вихідна  швидкість 1 мб/с чи 100мб/с

Для початку давайте переглянемо два варіанта чому нам потрібно перевіряти швидкість.

«Нас підключили до інтернету і ми хочемо перевірити за що ми оплачуємо». Це не проблема, після підключення до мережі, перевіряємо чи нічого не закачується і переходимо на сайт вимірювання швидкості описаний вище, і бачимо результат, якщо заявлена похибка між швидкістю яка в вас  вимірялася і швидкістю яку обіцяв вам провайдер менше 5% значить все в порядку.

«В нас погано відкриває сайти», в цьому випадку  ми міряємо швидкість і якщо там все нормально, то тоді відкриваємо ще з десяток різних сайтів, якщо хоча б деякі з них запускаються  швидко, то значить проблема в сайтах(в них погоріли сервера, переноситься сайт і т.д..), в вас все нормально, просто зайдіть на ці сайти пізніше і скоріш за все вже все буде гаразд.

«По скайпі говорити не можу,сторінки не відкриває, а провайдер каже що все гаразд». Якщо в вас і таке виникло, то і сайти виміру швидкості вам не допоможуть, тому що проблема скоріш за все в вас в комп’ютері, і сайт вимірювання швидкості швидше працює ніж ваш комп’ютер може прореагувати, і тому можна побачити як захмарно високу швидкість, так і дуже низьку при перевірці швидкості. Скоріш за все вам потрібно просто нести комп’ютер в ремонт.

В цій статті ми переглянули основні нюанси замірів швидкості інтернету, якщо комусь цієї інформації мало, то в наступних статтях буде детальна інформація по сайту Speedtest.net та основні поняття що таке інтернет і як він працює.

[vsw id=”ZE89gVQrtDk” source=”youtube” width=”600″ height=”344″ autoplay=”no”]


Більше корисної інформації про все що зв’язане з інтернетом тут.

Сервісний центр “Пленет” пропонує вам послуги по наданню інтернету та створенню локальних мереж будь-якої складності. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми пропонуємо по ремонту комп’ютерної та побутової техніки та встановленню систем відеоспостереження. Якщо вас зацікавила якась з наших послуг то телефонуйте нам за номерами вказаними нижче, залишайте online-заявки, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.