Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Програма доцільності встановлення вуличного відеоспостереження від Пленет

вуличне спостереження

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Обґрунтування доцільності розроблення програми системи відеоспостереження для населення.
Основною підставою для створення програми є проблема безпеки і благополуччя населення. Дальше розглянемо деякі види систем відеоспостереження.

Безпека:

У сучасному світі вже практично неможливо знайти повнофункціональну систему безпеки без відеоспостереження. Від того, в якому місці можуть розташовуватися камери, спостереження поділяється на такі види: домашнє, комерційне, промислове, вуличне відеоспостереження. Також, серед видів відеоспостереження можуть виділяти таке як, відкрите та приховане, працюють системи також як автономно так і ні. У відповідності з технологією запису може бути цифровим, аналоговим, або гібридним. У рамках даної програми розглянемо той підвид, який називається вуличним відеоспостереженням. Що ж це таке та для чого воно необхідно?
Дуже популярним в наші дні стає проект «Безпечне місто». У багатьох великих містах встановлені зовнішні камери відеоспостереження прямо на вулицях і інформація з них надходить в єдиний центр безпеки. Звичайно, не можливо в реальному часі встежити за всім цим величезним потоком відеоінформації, але безперервна відеозапис дозволить надалі здійснити грамотний і безпомилковий «розбір польотів». У зведеннях новин ми часто бачимо, як безпосередньо відбувалося те чи інше подія – і все це завдяки сучасним системам відеоспостереження.
Ще одне застосування вуличних камер відеоспостереження – це відстежувати і реєструвати ситуацію на дорогах і автомагістралях.

Благополуччя:

В даний час доступ до інтернету має майже кожний житель, а багато хто навіть бере активну участь у суспільному житті через соцмережі. Є частина населення, які з певних причин не мають можливості бути присутніми на певних масових дійствах (концерти, збори, святкування), але завдяки системі відеоспостереження в живому режимі можуть спостерігати за дійствами в місцях скупчення людей де будуть розміщені камери.
Також, коли будь-який турист чи інша особа хоче взнати про певний населений пункт він звертається до інтернету, і матиме можливість побачити не тільки фотографії в минулому, але і відео в живому режимі.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.