Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Роздали інтернет з ноутбука, Wi-Fi мережа є, а інтернет не працює?

вай-фай Пленет

Ну дуже, дуже популярна проблема. Якщо у вас є ноутбук (або комп’ютер з Wi-Fi адаптером), а до нього підключений провідний інтернет від інтернет провайдера Пленет, то можна заощадити на покупці роутера, і роздати інтернет з ноутбука на свої мобільні пристрої. Це не дуже зручно, та й не завжди працює, але така можливість є.

Щоб нормально працював інтернет який роздає ноутбук, звичайно наш сервісний центр радив би купити Wi-Fi роутер і не мучити свій комп’ютер налаштуванням Hotspot. Але, бувають різні випадки, і дуже часто, можливість роздати інтернет з ноутбука, відмінно виручає. У налаштуванні самої точки доступу немає нічого складно, але, є одна проблема, дуже популярна. Коли, під час налаштування, ви намагаєтеся підключиться до створеної на ноутбуці Wi-Fi мережі, пристрій підключається, але інтернет не працює, при спробі вийти в інтернет, нічого не працює. Сайти не відкриваються, програми які використовують інтернет так само не працюють.

Проблема в принципі зрозуміла, просто на ноутбуці немає доступу до інтернету. Точніше він є, але на створену точку доступу він не йде. І дві найпопулярніші причини, це: з’єднання блокує антивірус, або фаєрвол, або ж не відкритий загальний доступ до інтернету, у властивостях з’єднання від якого ви роздаєте Wi-Fi.
Не працює інтернет від створеної точки доступу на ноутбуці

Найчастіше інтернет провайдер Пленеть радить своїм клієнтам відключити антивірус, або фаєрвол, якщо він встановлений. І це допомагає. Там тільки при налаштуванні через USB модем можуть бути нюанси, а так, як правило, відключення антивіруса допомагає, і інтернет починає працювати на всіх підключених пристроях.

Так само, перевіряйте загальний доступ до вашого з’єднанню.

Часто виникає питання, а як же повністю відключити антивірус? Видалити? Ні, в кожному антивірусі є можливість тимчасового призупинення захисту. Наприклад, в Dr.Web це робиться так:

Відключаємо антивірус, якщо не працює інтернет при роздачі з ноутбука,як бачите, досить відключити вбудований брандмауер, що б перевірити, в ньому справа. Якщо після відключення все запрацює, значить з’єднання блокував антивірус.

Якщо ж і дальше не працює інтернет від провайдера Пленет,або якщо у вас інший антивірус, то просто наберіть в пошуку «як відключити такий-то антивірус», там все є.

Припустимо, ви відключили антивірус і все запрацювало. Що ж тепер, без антивіруса користуватися комп’ютером? Ні, Вам потрібно просто в налаштування вашого антивіруса додати підключення в виключення. Що б вбудований брандмауер його не блокував.

Шукайте настройки брандмауера, там ви зможете розблокувати потрібне з’єднання.

Якщо відключення антивірусу, і інших програм не допомагає, і перевірка параметрів загального доступу так само не допомогла,тоді вам дорога на наш сервісний центр.


Більше цікавої і корисної інформації про Wi-Fi і все що пов’язано тут.

Інтернет провайдер “Пленет” працює по Івано-Франківській області, робота пов’язана з підключенням інтернету, встановленням систем відеоспостереження та ремонтом і обслуговуванням офісної та побутової техніки. Пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com, або телефонуйте за номерами вказаними нижче.