Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Як зробити пінг (Ping) і трасування (Traceroute) з Wi-Fi роутера?

ping plenet

На наш контакт центр інтернет провайдера Плент поступає дуже бгато запитань про налаштування досить популярного в нас Wi-Fi роутера TP-Link TL-WR841N і про те, що робити, коли Wi-Fi мережа без доступу до інтернету. І дуже часто потрібно зробити пінг, або трасування з роутера до певного сайту, або до IP комп’ютера в мережі. Це зазвичай допомагає у вирішенні безлічі проблем з налаштуванням Wi-Fi роутера, а проблем по налаштуванню цього маршрутизатора як виявляється дуже багато.

Ping до сайту або до IP з Wi-Fi роутера

Зараз піде мова про те як зробити ping (пінг)  і якщо потрібно трасування безпосередньо з самого роутера. Берем для прикладу роутер TP-Link TL-WR841N. Але практично в налаштуваннях кожного роутера є можливість зробити пінг до сайту, або до комп’ютера в мережі.

Давайте відразу до справи. Заходимо в настройки Wi-Fi роутера. Якщо ви ще не знаєте як це зробити, то потрібно в адресному рядку будь-якого браузера набрати адресу 192.168.1.1. Потім потрібно ввести ім’я користувача і пароль для входу в настройки. За замовчуванням це admin і admin.

В налаштуваннях переходимо на вкладку System Tools – Diagnostic. Навпроти Diagnostic Tool: вибираємо що ми будемо робити Ping або Traceroute.

Потім в полі IP Address / Domain Name: вводимо сайт, наприклад, пінг до yandex.ru. Можна також вказати IP адрес комп’ютера в мережі. Подивитися IP підключених комп’ютерів можна на вкладці DHCP – DHCP Clients List.

Ping Count: – це кількість пакетів, можна залишити за замовчуванням. Ping Packet Size і Ping Timeout так же можна не змінювати.

Для того, що б запустити пінг, натисніть кнопку «Start».

У вікні Diagnostic Results можна побачити результат. Якщо у вас результат приблизно такий як і у мене на скріншоті нижче, то все нормально, роутер пінгуєтся з сайтом.

Рядок Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss), говорить про те, що було відправлено 4 пакети і 4 пакети було отримано, втрат 0%. А якщо будуть проблеми з мережею, то Lost буде дорівнює 4. Це означає, що всі 4 пакети були втрачені.

Пинг на Wi-Fi роутере

Ось приблизно так, робиться пінг з самого Wi-Fi роутера. Якщо вам ще щось не ясно можете написати в коментарях, або звернутися в наш сервісний центр Пленет.


Більше цікавої і корисної інформації про Wi-Fi і все що пов’язано тут.

Інтернет провайдер “Пленет” працює по Івано-Франківській області, робота пов’язана з підключенням інтернету, встановленням систем відеоспостереження та ремонтом і обслуговуванням офісної та побутової техніки. Пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com, або телефонуйте за номерами вказаними нижче.