Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Як відключити звіт про помилки Windows 7

Звіт про помилку Віндовс

Так само, як і у всіх інших версіях Windows, в Windows 7 при виникненні будь-яких системних помилок з’являється вікно, в якому пропонується передати звіт з відомостями про помилку в компанію Microsoft. Такі звіти покликані допомогти розробникам оновлень Windows усувати неполадки в старих версіях операційної системи і покращувати продуктивність ОС Windows. Однак деяким користувачам функція відправки звіту про помилку Windows може неабияк набридати, особливо якщо врахувати той факт, що системні неполадки в Windows виникають не так вже й рідко. Якщо ви належите до числа таких користувачів, то вам напевно буде цікаво дізнатися, як можна відключити функцію відправки звіту про помилки.

Отже, щоб вимкнути відправку звіту в Windows 7, потрібно виконати наступні дії:

Відкрийте меню Пуск і зайдіть в Панель управління.
У вікні панелі керування виберіть розділ Центр підтримки.

центр підтримки Віндовс

У наступному вікні розкрийте вкладку Обслуговування та виберіть пункт Настройки.

Налаштування Віндовс

У вікні параметрів звітів про проблеми встановіть прапорець на пункті Ніколи не перевіряти наявність вирішень (не рекомендується) і підтвердіть, натиснувши на Ок.

ніколи не перевіряти Віндовс

Ось, власне і все, тепер вікно з пропозицією відправити звіт про помилку Windows більше не буде вас турбувати.


Більше інформації про різні комп’ютерні програми  та комп’ютерну начинку(залізо) тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом та налагодженням комп’ютерної та побутової техніки в Івано-Франківську та області.Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо ( підключення інтернету, встановлення систем відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, залишайте онлайн заявки та пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com