Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Безкоштовні програми для малювання на комп’ютері

Програми для малювання на комп'ютері

Для того щоб створювати живописні полотна, більше не потрібні мольберти, полотна і фарби. Досить вміти спритно управляти мишею (або стилусом графічного планшета), а все інше замінить комп’ютер.

Програми для малювання на комп’ютері.

Клац – і миша перетворилася в пензлик, ще клацання – в олівець, перо, вуглинку, пастель або резинку, а про витрату паперу (або полотна) годі й думати взагалі. Зручно, чи не так? Представляю вам 3 програми для малювання на комп’ютері, за допомогою яких ви зможете створювати художні шедеври зовсім безкоштовно.

PixBuilder Studio.

PixBuilder Studio.

Програму для малювання PixBuilder Studio швидше за все освоять ті, кому доводилося користуватися програмою Adobe Photoshop. Їх інтерфейси дуже схожі – меню, панелі, смуги та інше знаходиться на одних і тих же місцях.

Редактор PixBuilder Studio призначений як для малювання на чистому аркуші, так і для обробки готових графічних файлів. І те, і інше можна робити цілком професійно, благо інструментів для цього достатньо.

Що входить в набір «приладдя для малювання» PixBuilder Studio:

Олівець з регулюванням округлості, твердості, діаметра, кута нахилу і відстані між штрихами.
Пензлик з аналогічними налаштуваннями.
Гумка.
Інструмент для малювання прямих ліній.
Однотонна заливка.
Градієнтна заливка.
Заміна кольору.
Піпетка.
Штамп.
Лікувальний пензлик.
Геометричні фігури – еліпс і прямокутник.

Меню "Цвета" PixBuilder Studio.

Окрім того, додаток містить багатий набір засобів для роботи з кольором (регулятори яскравості, контрастності, насиченості, автоматичних рівнів і т. д…) І спецефекти (розмиття, різкість, дизеринг, рельєф і т. д…). Підтримує кулі і контейнери. Для створення колажів і ретушування фото в ньому присутні інструменти виділення об’єктів: просте, полігональне і магнітне ласо, чарівна паличка і прямокутна рамка.

Готовий результат зберігається в усіх поширених графічних форматах – tiff, png, jpg, gif, bmp, tga, а незакінчений проект можна зберегти в pbs – власному форматі програми.

PixBuilder Studio призначається для користувачів будь-якого рівня підготовки: від новачків до гуру. Це непогана безкоштовна альтернатива Adobe Photoshop для тих, кому потрібні тільки основні його можливості.

Artweaver free.

Artweaver free.
Artweaver free – ще один безкоштовний редактор растрової графіки, що нагадує зовнішнім виглядом інший комерційний продукт – Corel Painter. Призначений для малювання на чистому «полотні» і художньої обробки готових зображень.

В оригіналі програма не має російської мови, тому новачкам розібратися, що до чого, буде непросто. Для полегшення цього завдання бажано встановити русифікатор, який нескладно відшукати в мережі. Працювати в Artweaver після русифікації значно легше.

Ось перелік його основних малювальних інструментів:

Пензлики (в цю ж категорію включені олівці, перо, крейда, пастель, масло, вугілля, аерограф, спонж та інше, чим можна малювати).
Ластик.
Одноколірна і градієнтна заливки.
Піпетка.
Штамп.
Artweaver емулює найрізноманітніші художні ефекти: акварель, олійний живопис, малюнок крейдою на грифельній дошці і багато іншого. Щоб зображення виходили ще більш красивими і реалістичними, художник може скористатися вбудованими фільтрами, які створюють ефекти розмиття, посилення різкості, шуму, стилізації під мозаїку, стару фотографію і т. д…. Окрім того, як і належить, тут присутні інструменти виділення об’єктів (рамка , чарівна паличка, ласо), засоби роботи з шарами, прозорістю, кольором і текстом.

Є в програмі і унікальні функції: це спільна робота над зображенням (для цього потрібна реєстрація на офіційному сайті і завантаження файлу в «хмару») і запис дій художника.

Готовий результат зберігається в різних форматах графічних файлів, в тому числі з підтримкою шарів: tiff, tga або psd (фотошоп).

Livebrush.

Livebrush.

Livebrush радикально відрізняється від графічних редакторів, які ми розглянули вище. Ця нескладна в освоєнні програма призначена для малювання фігурними кистями. Кожний пензлик малює не просто лініями, а, наприклад, ланцюжками з геометричних об’єктів або фрактальним орнаментом, в результаті чого створюються неповторні абстрактні візерунки.

Набір попередньо встановлених пензликів досить великий, але він не вичерпує всіх можливостей програми. Кожен пензлик можна налаштувати на свій смак, змінивши будь-які її параметри. Допускається створення власних пензликів і обмін ними з іншими користувачами.

Готовий малюнок можна зберегти у вигляді проекту у власному форматі Livebrush або експортувати в формат векторного або растрового зображення.

Завдяки можливостям програми відчути себе творцем може будь-хто, навіть той, хто зовсім не вміє малювати. Створювати незвичайні картини за допомогою Livebrush – суцільне задоволення, але не обійшлося і без мінусів: додаток дуже активно споживає системні ресурси, тому на слабких комп’ютерах помітно гальмує.

Приємного творчості!


Більше інформації про різні комп’ютерні програми  та комп’ютерну начинку(залізо) тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом та налагодженням комп’ютерної та побутової техніки в Івано-Франківську та області.Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо ( підключення інтернету, встановлення систем відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, залишайте онлайн заявки та пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com