Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Інтернет є,а Скайп не працює,що робити?

Skype помилки і вирішення

Помилка «Не вдалося встановити з’єднання Skype» або «Не вдалося підключитися до Skype» після введення логіна і пароля користувача вказує на те, що програма не може з’єднатися з сервером.

Не вдалося встановити з’єднання Skype.

Сьогодні я розповім, чому відбуваються подібні перебої зв’язку, а також про нескладні методи виправлення помилки.

Найпоширеніша причина: версія Скайп застаріла

Під час авторизації користувача Skype передає на сервер не тільки інформацію про обліковий запис, а й номер версії програми. Якщо на поточний момент випущена більш свіжа версія, сервер відхиляє з’єднання, а користувач бачить на екрані подібну картинку:

Скайп не подключается.

Рішення

Виправлення цього варіанту помилки найпростіше з можливих – оновлення програми. Скачайте нову версію Skype з офіційного сайту і безкоштовно встановіть її.

Блокування файерволом (брандмауером)

Досить часто Скайп не може з’єднатися з сервером через неправильні налаштування захисних програм. Для перевірки тимчасово вимкніть захист. Якщо вам вдалося запустити додаток, причина в цьому.

Рішення

Щоб Skype міг виходити в Інтернет без обмежень, поміняйте налаштування мережевого екрану. Я покажу, як це зробити, на прикладі Kaspersky Internet Security (KIS) і брандмауера Windows.

— KIS

Отже, відкрийте головне вікно Kaspersky Internet Security, клікніть по зображенню шестерні (знаходиться на нижній панелі) і зайдіть в розділ «Захист».
Відкрийте підрозділ «Мережевий екран».

Настройка файервола KIS.

Далі клацніть «Налаштувати правила програм».
Параметры сетевого экрана KIS.

У вікні мережевих правил ПО знайдіть Skype (для цього зручно користуватися пошуком KIS), розкрийте знаходиться навпроти випадає і виберіть «Дозволити».
Включение разрешения для Skype.

Налаштування вступить в дійстві негайно. Якщо доступ не відновився, перезавантажте комп’ютер.

Брандмауер Windows

Відкрийте панель управління і зайдіть в розділ «Брандмауер Windows».
Клікніть в панелі переходу брандмауера (зліва) «Дозвіл взаємодії з додатком …».
Настройка брандмауэра Windows.

Знайдіть Скайп в списку “Дозволені програми та засоби» і поставте біля нього прапорці, як показано на скріншоті нижче. Для збереження натисніть ОК.
Якщо програми немає в цьому списку, клікніть «Змінити параметри» і «Дозволити іншу програму». Вкажіть шлях до файлу Skype.exe (знаходиться в папці Program Files (x86) \ Skype).
Разрешения для Skype.

Нестабільна робота Інтернет під’єднання

При нестабільному з’єднанні з Інтернетом проблеми доступу виникають у всіх мережевих додатках – веб-браузерах, месенджерах, Steam і т. д… Після усунення неполадок вашим інтернет провайдером помилка Скайпу виправляється сама собою.

Рішення

 

Інтернет-провайдери нашої країни не блокують Скайп. Але адміністрація багатьох підприємств робить це досить часто. Якщо помилка з’єднання виникла на робочому комп’ютері, поцікавтеся у колег, чи підключається  Скайп у них. Якщо немає, мабуть, це ваш випадок.

Рішення

Для доступу до Скайпу використовуйте послуги стільникового оператора на вашому особистому мобільному телефоні.

Сервер Skype тимчасово недоступний

Хоча цей варіант зустрічається досить рідко, списувати його з рахунків не варто. Коли додаток разом перестає працювати на всіх пристроях і в різних користувачів, найімовірніше, має місце збій на сервері. Як тільки він буде усунутий, програма відновить свою роботу автоматично.

Рішення

Чекати і стежити за новинами.

Проблема в самій програмі або вірусне зараження

Проблеми з відкриттям і роботою додатків – один із симптомів активного вірусного зараження. Якщо перед тим, як Скайп перестав з’єднуватися з сервером, ви запускали неперевірені файли, переходили по незнайомих посиланнях, відкривали поштові вкладення, пускали за комп’ютер дітей і здійснювали інші потенційно небезпечні дії, дуже може бути, що ви підхопили вірус.

Рішення

Проскануйте антивірусом (встановленим у вас або свіжоскачаним одноразовим, на кшталт DrWeb CureIt) всі підключені до комп’ютера накопичувачі. Перед запуском штатного антивірусного ПО обов’язково оновіть вірусні бази.

Оновлення антивіруса.

Якщо має місце збій програми – переустановіть її.

У 99,9% випадків одне із запропонованих рішень вам допоможе. А якщо не допомогло – телефонуйте нам на контакт центр Пленет, ми ва допоможемо.


Більше корисної інформації про все що зв’язане з інтернетом тут.

Сервісний центр “Пленет” пропонує вам послуги по наданню інтернету та створенню локальних мереж будь-якої складності. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми пропонуємо по ремонту комп’ютерної та побутової техніки та встановленню систем відеоспостереження. Якщо вас зацікавила якась з наших послуг то телефонуйте нам за номерами вказаними нижче, залишайте online-заявки, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.