Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

3G потрібно роздати по Вай-Фай,як?

3G модем роздати на WI-FI

3G інтернет по Wi-Fi

Зараз ми просто розглянемо як можна роздавати інтернет від 3G модема за технологією Wi-Fi. Якщо Ви користуєтеся інтернетом не від наших оптичних ліній, а за технологією 3G, або навіть 4G, то існує два варіанти, якими можна цей інтернет роздати по безпровідній Wi-Fi мережі.

Як роздавати 3G інтернет по Wi-Fi?

Перший спосіб. Можна купити звичайний Wi-Fi роутер який підтримує технологію USB 3G. Це означає, що можна до роутера підключити наш модем і він буде роздавати з нього інтернет. Плюси цього способу в тому, що Ви отримаєте повноцінну бездротову мережу і навіть можливість роздавати інтернет по LAN. Можна підключати багато пристроїв по Wi-Fi і зона покриття від роутера буде велика, в порівнянні з другим способом. Та й дешевше вийде.

Другий спосіб. Модем з вбудованим Wi-Fi модулем. Це пристрій, який будить приймати 3G сигнал і роздавати його по Wi-Fi. Головний плюс цих пристроїв – це портативність. У них вбудована батарея, яка може забезпечити в середньому 4-6 годин роботи при підключенні одного пристрою. Із мінусів, це можливість підключати зазвичай до 5 пристроїв і радіус дії близько 10 метрів. Зате Wi-Fi завжди з Вами.

Якщо Вам потрібна мобільність, тобто Вам потрібно пристрій, який буде роздавати 3G інтернет по Wi-Fi десь на вулиці, в машині і т. Д. То Вам можна купити модем з вбудованим Wi-Fi модулем.

Ну а якщо Вам інтернет потрібен для будинку, носити за собою Ви його не плануєте, то можна купити звичайний Wi-Fi роутер, один раз його налаштувати і забути.

Якщо Ви хочете купити роутер і підключити до нього 3G модем, то подивіться на офіційному сайті роутера, чи Ваш модем в списку підтримуваних, а то можуть виникнути проблеми з налаштуванням.

Для прикладу візьмемо ось оцей роутер, недорогий, нормально працює, досить популярний TP-LINK TL-MR3220

Якщо в загальних рисах, то схема підключення дуже проста. Підключаємо модем до роутера, навстроюємо роутер і все готово. Можна підключати пристрої по Wi-Fi. Є звичайно ж багато нюансів, таких як: швидкість роботи, сумісність обладнання та т. д… Як налаштувати цей роутер? Якщо буде потреба, то сервісний центр напише і про це.


Більше цікавої і корисної інформації про Wi-Fi і все що пов’язано тут.

Інтернет провайдер “Пленет” працює по Івано-Франківській області, робота пов’язана з підключенням інтернету, встановленням систем відеоспостереження та ремонтом і обслуговуванням офісної та побутової техніки. Пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com, або телефонуйте за номерами вказаними нижче.