Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Змінити ім’я видимої мережі на Wi-Fi роутері

заміна ім'я на роутері

Сьогодні розповімо Вам про те, як змінити ім’я для Wi-Fi мережі (SSID) на роутері. До нашого сервісного центру звертається багато користувачів з проханням поміняти їм ім’я на роутері, все дуже просто, прочитайте і зробіть,в вас все вдасться.

Як змінити назву Wi-Fi?

Думаю, що така порада буде корисним і багатьом стане в нагоді. В процесі настройки маршрутизатора, не завжди виходить змінити назву мережі, і залишається встановлене роутером за замовчуванням.
Але, коли Ви вже починаєте активно користуватися бездротовим інтернетом від вашого інтернет провайдера, то починаєте помічати, що у сусідів мережі називаються «муся», «дуся», «кукуся», а у Вас якийсь «Tp-link …».

Непорядок :). Зараз виправимо!

Змінюємо назву бездротової Wi-Fi мережі,Розглянемо самі популярні роутери в мережі інтернет провайдера Пленет це ASUS та Tp-Link

Давайте спочатку розглянемо цей процес на роутері Tp-link.

Нам потрібно зайти в налаштування роутера. Якщо Ви не знаєте як це зробити, то розповідаю: підключіть роутер до комп’ютера, найкраще з мережевого кабелю.

У браузері наберіть адресу 192.168.1.1 (можливо інший, дивіться знизу роутера) і введіть пароль з логіном для доступу до налаштувань (логін і пароль за замовчуванням – admin і admin. Так само можна подивитися знизу роутера).

Зайшли в настройки і відразу переходимо на вкладку Wireless – Wireless Settings.
Навпроти пункту Wireless Network Name придумайте і запишіть нову назву. І натисніть кнопку Save для збереження результатів. Перезагрузіть маршрутизатор.

Меняем имя беспроводной Wi-Fi сети на роутере Tp-link

Все готово.

 

Тепер давайте подивимося, як це все зробити на роутері Asus.

Зайдіть в налаштування роутера. Сам процес практично нічим не відрізняється від того, що ми описували для Tp-link (дивіться вище).

В панелі керування перейдіть на вкладку Бездротова мережа.

І в самому верху, напроти пункту SSID пропишіть нове ім’я для своєї мережі. Натисніть кнопку Застосувати (знизу).

Изменение имя сети на маршрутизаторе Asus

Важливий момент. Якщо у Вас до маршрутизатора вже були підключені пристрої по бездротовій мережі, то після зміни ім’я мережі – видаліть старі підключення і підключіться заново. А то можуть бути проблеми.

Але наш сервісний центр вважає що це не принципово як називається ваша бездротова інтернет мережа, навпаки якщо ви не поставити якогось свого ім’я, то сусіди не будуть знати що ваш сигнал в них так добре тягне))), і не будуть намагатися до нього під’єднатися.


Більше цікавої і корисної інформації про Wi-Fi і все що пов’язано тут.

Інтернет провайдер “Пленет” працює по Івано-Франківській області, робота пов’язана з підключенням інтернету, встановленням систем відеоспостереження та ремонтом і обслуговуванням офісної та побутової техніки. Пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com, або телефонуйте за номерами вказаними нижче.