Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Роутер не до кінця завантажує файли і онлай відео

Роутер не до кінця завантажує файли і онлай відео

Проблеми із завантаженням файлів і відео через роутер. Виділимо пару основних проблем:

При підключенні через новий роутер , відео на таких сайтах як ВКонтакте, YouTube, та й взагалі будь-яке відео в онлайні, завантажується не до кінця.

Приблизно така ж проблема  при скачуванні будь-яких файлів з інтернету. Вони тільки починають завантажуватися, як швидкість відразу падає, і завантаження зупиняється.

Без роутера, при підключенні безпосередньо кабелем від інтернет провайдера Пленет, все працює відмінно. Проблема спостерігається на всіх підключених пристроях. Комп’ютери, телефони, телевізор. Пристрої підключаються по Wi-Fi.

Першим ділом ми б порадили змінити параметр MTU, і виставити свої DNS. Зміна DNS в цій ситуації не завжди помагає,але це для точності (в принципі, якщо добре подумати, то ця проблема не може бути через DNS). А ось певні дії з MTU і MRU – допомагають.

 

Сервісний центр Пленет  порадив би виставити параметри «mtu 1400 mru 1400«. При таких параметрах, проблема із завантаженням відео і файлів мала б бути вирішена. Але, якщо значення «1400» вам не допоможе, то краще уточнити ці дані у інтернет провайдера Пленет.

Зараз вам покажемо, як виставити параметри MTU на роутерах TP-Link і Asus. Просто в TP-Link є спеціальний пункт, а в Asus немає.

В обох випадках, нам потрібно зайти в панель управління маршрутизатором.

На маршрутизаторі Asus

Переходимо зліва на вкладку Інтернет і в поле Додаткові параметри pppd вводимо таке значення: mtu 1400 mru 1400.

Відео повністю не завантажується через роутер Asus

Видео полностью не загружается через роутер Asus

Зберігаємо налаштування і перезавантажуємо роутер.

На роутері Tp-Link

В налаштуваннях перейдіть на вкладку Network. В поле MTU Size (in bytes) вкажіть 1400 (або інше значення, яке вам порадить провайдер).

Вирішуємо проблему із завантаженням файлів через Tp-Link

Решаем проблему с загрузкой файлов через Tp-Link

Так само, не забудьте зберегти настройки і перезавантажити роутер.

Сподіваюся, ці поради допоможуть вам вирішити проблему із завантаженням файлів і відтворенням відео через маршрутизатор, і ще надіюся що Ви не будете телефонувати більше по цій проблемі на контакт центр Пленет.



Більше цікавої і корисної інформації про Wi-Fi і все що пов’язано тут.

Інтернет провайдер “Пленет” працює по Івано-Франківській області, робота пов’язана з підключенням інтернету, встановленням систем відеоспостереження та ремонтом і обслуговуванням офісної та побутової техніки. Пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com, або телефонуйте за номерами вказаними нижче.