Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт дверей пральної машини

дверцята пральної машини

⇒Прайс-лист цін⇐ по ремонту пральних машин в Івано-Франківську та Івано-Франківській області від ТОВ “Пленет”.


Це одна з найнеприємніших поломок в процесі експлуатації пральної машини, особливо, якщо ваш одяг застряг всередині. Багато людей в таких випадках намагаються силою відкрити дверцята пральної машини, ламають її, що призводить до додаткових витрат. Наведемо кілька причин, через які двері може заклинити.

Вода не відкачується належним чином, а пральна машина обладнана спеціальними безпечними пневматичними дверними замками. Механізм роботи подібних замків полягає в наступному: гумовий шланг, підключений до дверцят і до маленької барокамери в основному відсіку пральної машини, пропускає повітря, яке рухається тиском води, і в кінцевому підсумку відкриває замок.

Якщо пральна машина відкачує воду належним чином, але при цьому всередині барокамери сформувалася пробка з бруду, то повітря не в змозі рухатися і відкрити пневматичний замок.

Заклинило систему блокування дверей через поломки окремих її елементів (характерно для старих пральних машин, не оснащених пневматичними замками). У такому випадку, можливо, зламався спеціальний пристрій, який натягує і відпускає ремінь, приєднаний до дверей, при натисканні кнопки “Відкрити двері”.

Ні в якому разі не відкривайте кришку пральної машинки і не намагайтеся досліджувати її вміст, звільнити її, якщо пральна машина як і раніше підключена до мережі, так як ви ризикуєте отримати дуже серйозний удар електричним струмом.

Якщо ви розібралися з причиною, але не можете її усунути, тоді телефонуйте на наш сервісний центр і ми пришлемо спеціаліста.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.