Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Як на Android планшеті, або смартфоні вказати статичний IP для Wi-Fi мережі?

Wi-Fi на телефоні

Чомусь так прийнято, що в налаштуванні Wi-Fi мереж, видачу та отримання IP адресу найкраще робити на автоматі. Тобто, маршрутизатор автоматично видає вільний IP пристрою, який ви підключаєте. Це дійсно зручно, так як не потрібно прописувати на всіх пристроях статичні адреси, особливо при підключенні нових пристроїв. Та й схема ця як правило працює відмінно. По крайній мірі, з комп’ютерами проблем практично немає.

Статичний IP на Android пристроях

А ось мобільні пристрої, в основному ті, які працюють на Android не завжди хочуть підключаться до бездротової мережі. І інколи потрібно прописувати статичні Ip адреси на телефонах чи планшетах.
В цій статті буде детально описано як поставити статичний IP адреса на Android пристрій.

Зміна способу отримання IP з автоматичного на статичний в деяких випадках дійсно допомагає. Тому, варто спробувати.

Як правило, при підключенні телефону, або планшету на Android до бездротової мережі, виникає три найпопулярніші помилки: нескінченне отримання IP адреси, помилка аутентифікації (найчастіше правда виникає через неправильний пароль від Wi-Fi), і «Збережено, захист WPA \ WPA2 ». Всі ці помилки можна спробувати вирішити прописавши статичний IP адреса в налаштуваннях вашої бездротової мережі на мобільному пристрої. І зараз наш сервісний центр Пленет покаже  як це зробити.

Все дуже просто. Беремо наш пристрій, на якому спостерігаються якісь проблеми з підключенням до бездротової мережі і заходимо в налаштування. Покажемо на прикладі телефону HTC і планшету Asus.

В налаштуваннях вибираємо Wi-Fi, і натискаємо на проблемну мережу. Якщо настройки мережі не відкриються, то потрібно на мережу натиснути і потримати. Потім, в меню вибрати щось типу «змінити мережу».

Изменяем Wi-Fi сеть на Android

Змінюємо Wi-Fi мережу на Android

Відкриються настройки мережі. Потрібно відкрити додаткові параметри. Для цього, встановіть галочку біля “Показати розширені параметри”, і виберіть “DHCP”. Потім, виберіть “Статична”.

Прокрутіть список, і заповніть три поля. IP-адреса, Шлюз, і Довжина префікса мережі. Всі поля вже будуть заповнені, точніше, буде наведено приклад. Нам потрібно просто це все вказати вручну.

Задаем IP адрес вручную на телефоне, или паншете

Задаємо IP-адресу вручну на телефоні, або паншеті. Існує кілька нюансів. Якщо доступ до налаштувань вашого роутера за адресою 192.168.1.1, то IP вам потрібно вказувати 192.168.1.x. Де X – це число від 1, до 199.

Якщо у вас доступ до налаштувань роутера на 192.168.0.1, то IP на телефоні вам потрібно вказувати в такому вигляді 192.168.0.x. Маска так само буде 192.168.0.1.

Думаю, з цим розібралися. Давайте ще подивимося, як це можна зробити на планшеті. В принципі, на всіх Android- пристроях ці настройки майже однакові. Може тільки трохи відрізнятися розміщення пунктів і інтерфейс.

Редактируем параметры беспроводной сети на планшете

Редагуємо параметри бездротової мережі на планшеті. Задаємо потрібні параметри.

Указываем статический IP на Android планшете

Вказуємо статичний IP на Android планшеті. Можливо, вказання статичних параметрів вирішать вашу проблему з підключенням до бездротової мережі. Якщо ж ні то просимо звертатися в наш сервісний центр по ремонту телефонів .


Більше цікавої і корисної інформації про Wi-Fi і все що пов’язано тут.

Інтернет провайдер “Пленет” працює по Івано-Франківській області, робота пов’язана з підключенням інтернету, встановленням систем відеоспостереження та ремонтом і обслуговуванням офісної та побутової техніки. Пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com, або телефонуйте за номерами вказаними нижче.