Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Обслуговування відеоспостереження в Івано Франківську та області

відеоспостереження обслуговування

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Технічне обслуговування відеоспостереження істотно зменшує число збоїв і відмов у роботі, тому для підвищення надійності необхідно регулярно проводити профілактичний огляд, тестування і налаштування обладнання, довіривши їх професіоналам сервісного центру.

Головне в системі відеоспостереження – висока надійність, тобто зведення до мінімуму числа відмов, збоїв і помилкових спрацьовувань обладнання, а також тривала і ефективна робота системи в цілому. Як цього добитися? Навіть якщо система безпеки грамотно інстальована, вона – як і будь-яке технічно складне обладнання – потребує регулярного обслуговування. Розглянемо докладніше види обслуговування систем відеоспостереження.

Гарантійне обслуговування систем відеоспостереження

Ця послуга надається безкоштовно інтернет провайдером Пленет, якщо збій в роботі системи спостереження стався через браковане устаткування або неграмотно виконаний монтаж. У гарантійному обслуговуванні відмовлять при неправильній експлуатації, порушення пломб, закінчення терміну гарантії і в деяких інших випадках.

Технічне обслуговування систем відеоспостереження

Це найпопулярніший вид обслуговування відеоспостереження, при якому проводиться періодична перевірка і налаштування обладнання, а також контроль працездатності всієї системи. Технічне обслуговування може проводитися один раз на місяць, в три, шість або дванадцять місяців. Цей вид обслуговування проводиться за договором, в якому обумовлено, які види робіт і з якою періодичністю проводитимуться. Нижче коротко описані деякі види робіт з технічного обслуговування систем відеоспостереження.

Відеокамери.

Чистка поворотного пристрою, корпусу і лінз об’єктива, перевірка кріплень, настройка фокусування, кутів огляду і ін., Перевірка справності термокожуха, пристроїв обігріву та герметичності для вуличних камер огляд відкритих ділянок, перевірка з’єднань, шлейфів, роз’ємів і вводів, зачистка окислення.

Відеосервери, відеореєстратори і монітори.

Провірка налаштувань, температурного режиму, очищення забруднень, оцінка шумів, огляд і очищення від пилу внутрішніх модулів і плат, тестування масивів системних дисків на наявність помилок, перевірка роботи спеціальних модулів програмного забезпечення.

Блоки живлення.

Контроль температурного режиму, перевірка спрацьовування захисту при перевантаженні, зняття характеристик напруги і струму, тестування акумуляторів на ємність.

Екстрене обслуговування

Цей вид обслуговування необхідний в ситуаціях, що вимагають термінового ремонту (через порушення правил експлуатації, механічних пошкоджень обладнання і т.п.). Цей вид ремонту здійснюється тільки за викликом і виконується в максимально короткі терміни. Іноді оплата певного числа екстрених викликів закладається у вартість періодичного технічного обслуговування і вказується в договорі, в іншому випадку оплачується кожен терміновий виклик, вартість у цьому випадку залежить від складності робіт.

Обслуговування систем відеоспостереження – відповідальне завдання, яке повинні виконувати тільки професіонали сервісного центру: адже через непомічену вчасно дрібну неполадку може відбутися збій в роботі всієї системи. Тільки відмінно підготовлені і висококваліфіковані фахівці можуть якісно провести весь комплекс технічного обслуговування систем відеоспостереження, і саме такі професіонали працюють в компанії «Пленет».


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.