Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Новий рівень безпеки житла

розумний дім

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Забезпечення безпеки житла – один з ключових питань, яке хвилює всіх домовласників. У статті розповідається про інтелектуальні системи захисту нового покоління і відеоспостереження.

1. Які зміни в системах домашньої безпеки відбулися за останні 10 років?

Системи домашньої безпеки на сьогоднішній день стали набагато інтелектуальніші і їх дизайн змінився в кращу сторону. Технології рухаються, зараз в світі (поки що одиниці в Івано-Франківській області) стають популярні розумні відеодомофони, які дозволяють управляти домашніми системами, наприклад: прийшли ви додому, вибрали сценарій «Я вдома» і у вас автоматично відкрилися жалюзі, включився кондиціонер і освітлення з опаленням, а коли залишаєте будинок вибираєте сценарій «Покинув будинок» і в будинку закриваються зовні вікна, ставиться сигналізація на охорону, опалення та кондиціонер перемикається в режим економії електроенергії. Така система ip-Домофон дозволяє не тільки відкривати двері відвідувачам, так вона використовувалася раніше, але і розгорнути «розумний будинок» в своєму індивідуальному житлі. Крім цього нові ip-домофони дозволяють управляти доступом через мобільні додатки на iphone або android. То ви можете встановити спеціальний додаток, за допомогою якого ви можете отримувати сигнал з панелі виклику прямо на мобільний, поспілкуватися з відвідувачем і відкрити йому хвіртку або ворота і не бігти при цьому до монітора відеодомофона, щоб відповісти. Такі системи на сьогодні – норма життя, вони коштують трохи дорожче старих аналогових домофонних систем, але виводять управління і безпеку свого житла на якісно новий рівень.

2. Якими технологіями користується наша компанія і чому?

Ми пропонуємо тільки сучасні рішення клієнту, які дозволяють отримати відеозображення високої чіткості, які здатні працювати 7 днів на тиждень, 24 години на добу, щоб максимально задовольнити потреби замовника. Останнім часом з’явилися хмарні технології відеоспостереження, що дозволяють отримати швидкий доступ до камер і відеоархіву через Інтернет і через мобільні додатки. Наша компанія вже 9 років працює в сфері інтернет технологій,як інтернет провайдер,ця сфера завжди вимагала від нас стежити за всіма світовими концепціями технологій, тому ми можемо запропонувати останні досягнення в області відеоспостереження і не тільки, а не системи «для галочки» або системи «минулого століття».

3. Де, крім будинку, може бути корисною система відеоспостереження?

З багаторічного досвіду, системи відеоспостереження найбільш корисні на об’єктах роздрібної торгівлі, в котеджних селищах, в багатоквартирних будинках, в місцях масового скупчення людей, в місцях підвищеної небезпеки. Наша компанія оснащує системами відеоспостереження будь-які типи об’єктів під ключ: котеджі, розважальні центри, ресторани і кафе, магазини, офісні центри та складські комплекси, а також об’єкти іншої інфраструктури.

4. Скільки часу займає розробка і монтаж системи з моменту звернення в компанію?

Звичайний час розрахунку системи відеоспостереження в сервісному центрі Пленет займає близько 1-3 робочих днів, з урахуванням виїзду на об’єкт замовника та підготовки техніко-комерційної пропозиції. Монтаж системи і запуск можуть займати різний час, в залежності від складності об’єкта та від обсягів робіт. Невеликі системи для приватного будинку наша компанія готова змонтувати за 1-2 тижні, більш складні об’єкти за 1 місяць і більше.

Звертайтеся для консультацій заповнивши форму ,по електронній адресі plenetmail@gmail.com , або за телефонами вказаними нижче. Наш центральний офіс в місті Галичі але в нас є декілька співробітників,які завжди виконують роботи по Івано-Франківській області,часто залишаючись там на ночівлю, тому їм не проблема буде заїхати до Вас в зручний Вам і оглянути можливість встановлення вам системи відеоспостереження.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.