Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Як зробити свою Wi-Fi мережу відкритою?

безплатний ві фі галич

Стаття про те як взагалі прибрати пароль і зробити свою Wi-Fi мережу відкритою від нашого постачальника послуг інтернету Пленет.

Робимо домашню бездротову мережу незахищеною, проте інтернет провайдер Пленет цього не рекомендує робити, але як треба,то треба))). Зараз ми з вами повністю відключимо захист бездротової мережі в налаштуваннях роутера. Навіщо це робити, і кому це може стане в нагоді? Та різні випадки бувають, наприклад, ви влаштовуєте вечірку, і хочете що б ваші гості без проблем користувалися вашим Wi-Fi. Навіщо кожному вводити пароль, і всякі там заморочки. Якщо можна просто на деякий час зробити мережу загальнодоступною. Або, ви дуже добра людина, і хочете поділиться доступом до інтернету з сусідами, які ще не встановили роутер і все намагаються роздати інтернет з ноутбука 🙂
Або у вас наприклад кафе, і ви в рекламних цілях хочете зробити загальнодоступну Wi-Fi мережу для відвідувачів вашого закладу. Це можливо зробити самому.Просто потрібно провести інтернет від інтернет провайдера Пленет, купити хороший роутер, і налаштувати його. А в процесі налаштування просто не встановлювати захист. Варіантів, як ви бачите багато.

Перед тим, як відкрити доступ своїй домашній мережі, ви повинні знати про деякі нюанси:

*** Всі, хто перебуватиме в зоні дії вашої мережі зможуть без проблем до неї підключатися і користуватися інтернетом. Це означає, що буде підвищене навантаження на ваш роутер.

*** Якщо підключиться дуже багато пристроїв, і всі наприклад почнуть дивитися онлайн відео, то ваш роутер (якщо він не дуже потужний), може просто не витримати навантаження і весь час буде пропадати інтернет.
*** Швидкість роботи інтернету буде набагато нижче, після того, як до вашого роутеру підключаться інші пристрої і будуть користуватися інтернетом.
*** Всі, хто підключиться до вашої мережі зможе отримати доступ до сторінки з настройками роутера. Обов’язково змініть логін і пароль, який потрібно вводити для доступу до налаштувань маршрутизатора. Так само, раджу заборонити доступ до налаштувань всіх пристроїв, крім вашого (на роутерах Tp-Link).

*** Безпека ваших файлів. Якщо у вашій мережі була налаштована локальна мережа, то можливо, що пристрої які підключаться до цієї мережі зможуть отримати доступ до файлів на ваших пристроях, де цей доступ був відкритий. Раджу встановити статус для вашої мережі «Громадська мережа».

З цим думаю розібралися. Давайте перейдемо до налаштування.

 

Спочатку, продемонструємо, як цієї зробити на роутері від компанії Tp-Link.

Зайдіть в налаштування свого маршрутизатора.

В налаштуваннях перейдіть на вкладку WirelessWireless Security. Якщо у вас налаштування українською, це це пункти Бездротовий режим – Захист бездротового режиму.

Встановіть мітку біля пункту Disable Security (Відключити захист), і внизу натисніть на кнопку Save (зберегти). Це означає, що ви повністю відключили захист своєї мережі, і зберегли налаштування.

Убираем пароль с wi-fi на роутере tp-link

Прибираємо пароль з wi-fi на роутері tp-link. Після цього, до вашої мережі можна буде підключиться без введення будь-якого пароля.

 

На роутерах фірми Asus, це робиться так само просто:

В налаштуваннях, прямо на головному екрані досить вибрати Open system, і натиснути кнопку Застосувати.

Открытая беспроводная сеть на маршрутизаторе Asus

Відкрита бездротова мережа на маршрутизаторі Asus. Якщо у вас якийсь інший роутер, то відключити пароль можна швидше за все в настройках, на сторінці, де встановлюється пароль на мережу, і задаються інші настройки бездротової мережі. Просто пошукайте там схожі пункти.

Коли ви захочете назад закрити свою мережу, то встановіть пароль, і перезавантажте роутер. Потім, можна подивитися, скільки пристроїв підключено до вашої мережі, що б бути впевненим, що там тільки ваші пристрої.

Думаю, у вас все вийде. Якщо виникли якісь питання, то запитайте у нашого сервісного центру по телефонах, напишіть нам на пошту, або тут в коментарях.


Більше цікавої і корисної інформації про Wi-Fi і все що пов’язано тут.

Інтернет провайдер “Пленет” працює по Івано-Франківській області, робота пов’язана з підключенням інтернету, встановленням систем відеоспостереження та ремонтом і обслуговуванням офісної та побутової техніки. Пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com, або телефонуйте за номерами вказаними нижче.