Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Підключення до віддаленого комп’ютера від інтернет провайдера

Віддалений робочий стіл

Ось було б здорово сидячи за одним комп’ютером відкривати файли на іншому, слухати музику на третьому, розмовляти з друзями по Скайпі на четвертому і друкувати документи на п’ятому. Хтось скаже: «Це фантастика». А наш інтернет провайдер Пленет скаже: «Ні, це реальність!» Щоб встановити віддалений доступ до комп’ютера, який знаходиться як завгодно далеко від вас, достатньо лише дозволу його власника і виходу в Інтернет.

Віддалений доступ до комп’ютера.

Дистанційні підключення використовуються дуже широко – для адміністрування комп’ютерного парку підприємства, допомоги користувачам, доступу до файлів, коли доводиться працювати за різними машинами. І це дуже зручно. Сьогодні я розповім про способи управління робочим столом віддаленого ПК засобами операційної системи і двома сторонніми програмами.

Віддалений робочий стіл для Windows

Додаток «Віддалений робочий стіл» (Віддалений робочий стіл) не вимагає установки – він з самого початку присутній у всіх версіях Windows, включно з XP починаючи. Для підключення з його допомогою до іншого ПК, потрібно:

*** Щоб обидві машини мали вихід в Інтернет або перебували в одній локальній мережі.
*** Включити на віддаленому комп’ютері дозвіл на дистанційні підключення.
*** Мати на віддаленому сервері обліковий запис з паролем захистом.
*** Дозвіл дистанційного доступу включається в додатку «Система» (його зручно запускати з  меню Пуску) в розділі «Додаткові параметри системи».

Открытие настроек Системы.

У вікні додаткових параметрів зайдемо на вкладку «Віддалений доступ» і відзначимо виділені на скріншоті пункти. Ми показуємо на прикладі ОС Windows 8.1. В інших версіях Windows, вид вікна дещо відрізняється, але аналогічні опції знаходяться там же.

Пленет

Якщо ви, як і я, налаштовуєте доступ на машині під Windows, 8.1, створіть «білий список» тих, хто матиме право встановлювати з нею зв’язок. Натисніть «Вибрати користувачів» і додайте потрібні імена.

Пользователи удаленного рабочего стола.

На цьому налаштування  закінчено.

 

Наступні дії виконуються на машині оператора.

***     Для швидкого запуску «Видаленого робочого столу» натисніть гарячі клавіші Windows + R і вбийте в полі «Відкрити» команду Mstsc.
Уапуск удаленного рабочего стола.

***     У параметрах входу пропишіть ім’я комп’ютера, до якого підключаєтеся (вказано на однойменній вкладці властивостей системи), а також користувача – ваш профіль на ньому. Нагадаю, що обліковий запис повинен мати пароль.
***     Для початку сеансу натисніть «Підключити».
Віддалений комп'ютер Пленет

А тепер трохи пробіжимось по решті розділів цього вікна. Якщо хочете, задайте на вкладці «Екран» розмір робочого столу віддаленого ПК і глибину кольору (але врахуйте, що висока розподільна здатність і найвищу якість передачі кольору уповільнюють з’єднання).

Віддалений доступ ple_net

Налаштуйте, якщо потрібно, «Локальні ресурси» – трансляцію звуку, управління гарячими клавішами, загальний буфер обміну та інше.

локальні ресурси

 

На вкладці «Додатково» знаходяться оптимальні за замовчуванням параметри безпеки.

Підключення до віддаленого стола

Отже, після кліка «Підключити» відкриється вікно введення пароля. Вбийте його і натисніть ОК.

У новому вікні розгорнеться робочий стіл віддаленого комп’ютера. Керуйте ним так само як тим, за яким зараз працюєте. Повірте в будь якому бізнесі,який хоча б частково зв’язаний з декількома офісами, або серверним комп’ютером, ця функція незамінна.


Більше інформації про різні комп’ютерні програми  та комп’ютерну начинку(залізо) тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом та налагодженням комп’ютерної та побутової техніки в Івано-Франківську та області.Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо ( підключення інтернету, встановлення систем відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, залишайте онлайн заявки та пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com