Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Онлайн трансляції від сервісного центру Пленет

онлайн трансляції

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


За допомогою послуги онлайн-мовлення ви можете проводити онлайн-трансляції відео через мережу інтернет для масової аудиторії, не купуючи власних серверів потокового мовлення і не маючи досвіду їх налаштування. Онлайн-трансляція буде поширюватися по серверам інтернет провайдера Пленет і доставлятися вашим клієнтам з найближчого сервера.


Послуга призначена для:

*** Організаторів заходів
*** Політичних компаній
*** Освітніх установ
*** Телеканалів
*** Рекламних агентств


Переваги:
*** Організація онлайн-трансляції без зайвих витрат
*** Моментальний старт трансляції
*** Доступність онлайн-трансляції на всіх пристроях
*** Відсутність буферизації
*** Можливість вести мовлення в більш високій якості
*** Необмежена кількість одночасних глядачів
*** Доступність онлайн-трансляції для користувачів в регіонах
*** Значне зниження навантаження на власні ресурси


Створіть свою трансляцію!
Принцип роботи: Для організації онлайн-трансляції або цілодобового мовлення телеканалу потрібно опублікувати потік на сервери Пленет.

Усередині мережі потік буде перекодований в необхідний формат і переданий користувачам з оптимальних вузлів роздачі.

Як джерело може виступати сервер, IP-камера, ноутбук зі спеціальним ПЗ або інший пристрій який закодує відео. Дальше через інтернет потік потрапляє на наш сервер, який знову перекодовує потік і транслює вже безпосередньо на потрібне джерело. Своє відео з мінімальною затримкою Ви зможете подивитися з будь-якого пристрою, комп’ютера, смартфона чи телевізора.


Відповідь на найпопулярніші питання які задають нам користувачі:

Наскільки швидко можна підключитися до вашої мережі?

Клієнтів які мають бажання проводити онлайн трансляцію потрібно розділити на 2 категорії, перші це одноразова онлайн трансляція, яку ми в середньому можемо виконати протяхом трьох діб від часу подання заявки своїм наявним обладнанням, а другі це стаціонарна трансляція (тобто на постійно), такі заявки виконуються протягом 7-ми днів (потрібно вибрати і закупити відповідне обладнання, яке в подальшому завжди буде транслювати).
Наскільки масштабні трансляції може витримати ваша мережа?

В кількості потоків які будуть транслюватися, ми на разі ще трішки обмежені, на даний момент наші сервери розраховані на включення одночасно до 30-ти джерел трансляції (камер) максимальної якості. А в кількості глядачів технологія дозволяє не обмежуватися, їх може бути як 2-3 так і 200-300 тисяч.
Ваші конкурентні переваги?

  1. Це вже непогана наявна база серверів для трансляції, на нашу думку сама більша в Івано-Франківську і області.
  2. Досить гнучка цінова політика. Якщо порівняти ціни які пропонують київські більш розкручені фірми і наші, то ви зрозумієте що наша ціна в разів 10 буде краща. А якщо говорити про телеканали які транслюють (приватні або публічні) прямі включення, то там ціна ще значно вища…
  3.  Також в фірми Пленет є можливість зберігати ваші трансляції на серверах, що є навіть не у всіх столичних фірм.

Наскільки складно організувати трансляцію фірмі Пленет і що для цього потрібно?

Фірма Пленет стартово працювала як інтернет провайдер, а основне в трансляції це якісний доступ до інтернету і якісні сервера. Якщо з другим все нормально, то перше ми зможемо вам забезпечити практично будь де в Івано-Франківську чи в Івано-Франківській області, за рахунок досвіду і правильного розуміння що таке інтернет, і як добитися від нього якості.
Скільки коштує підключення?

Наші ціни стартують від 1000 грн для одноразового включення, та від 8000 грн для стаціонарної (безстрокової) трансляції.


Фірма Пленет вже декілька років забезпечує обласні телеканали трансляцією Патріаршої прощі в с.Крилос, також розвинувшись в цьому напрямку, ми транслюємо власні та спільні проекти, деякі з яких ви можете переглянути прямо зараз тут(Онлайн трансляції).

Якщо Ви зацікавилися цією послугою інтернет провайдера Пленет, телефонуйте, договоримося.


Більше корисної інформації про все що зв’язане з інтернетом тут.

Сервісний центр “Пленет” пропонує вам послуги по наданню інтернету та створенню локальних мереж будь-якої складності. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми пропонуємо по ремонту комп’ютерної та побутової техніки та встановленню систем відеоспостереження. Якщо вас зацікавила якась з наших послуг то телефонуйте нам за номерами вказаними нижче, залишайте online-заявки, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.