Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Відеоспостереження обладнання

Відеонагляд Івано-Франківськ

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Без обладнання для відеоспостереження сьогодні не можна уявити жоден об’єкт, що охороняється. Рівень надійності і якості професійного сучасного відео обладнання дозволяє відчувати себе максимально захищеним. І це не дивно. Устаткування для відеоспостереження постійно вдосконалюється завдяки новим технологіям, які впроваджуються і органічно вписуються в загальну систему безпеки.

Відеоспостереження – найпопулярніший вид системи безпеки. Сьогодні рівень надійності і якості професійного сучасного обладнання відеоспостереження не завжди відповідає вимогам безпеки. Оскільки система відеоспостереження є одним з найпопулярніших способів попередження і запобігання різного роду порушень і злочинів, почастішали випадки недобросовісного і неякісного оснащення об’єктів системами відеоспостереження, що неприпустимо в сфері безпеки. Тому важливо знати яке обладнання необхідно використовувати і як його вибирати.

Перелік необхідного обладнання для відеоспостереження

Для організації сучасної системи безпеки ви можете замовити і купити в сервісному центрі Пленет таке обладнання для відеоспостереження:

*** камери відеоспостереження,

*** професійні відеомонітори,

*** цифрові відеореєстратори,

*** об’єктиви,

*** пристрої передачі відеосигналу

*** різні аксесуари.

При купівлі обладнання необхідно враховувати кожну деталь, адже в питаннях безпеки дрібниць не буває. Але перше, на що варто звернути пильну увагу і з чого треба почати підбір обладнання для відеоспостереження, це відеокамери, центральне обладнання записи і монітори. В нас в Івано-Франківській області і по Івано-Франківську клієнти переважно відштовхуються від ціни, а потім аж якості, інтернет провайдер Пленет цей підхід вважає трішки неправильним, ми вважаємо що перш за все в цих питаннях якість і безпека.

Камери відеоспостереження.

Відеокамера – одна з найважливіших складових у всій системі. В першу чергу від неї залежить якість одержуваного зображення, тому підійти до її вибору варто більш ніж уважно. В даний час на ринку представлена величезна кількість камер самого різного виконання.

Останнім часом поширене використання IP-камер. IP камери відеоспостереження дозволяють отримати зображення підвищеної якості з високою роздільною здатністю, а також передають відеопотік по локальній мережі, що знижує витрати на створення системи відеоспостереження та загальну вартість обладнання.

Цифрові відеореєстратори.

Це ядро всієї системи відеоспостереження. Пристрій, куди здійснюється запис з об’єктів спостереження і відеокамер, кодування і зберігання відеота аудіо інформації. Відеореєстратор представляє собою пристрій з декількома входами (як правило, від 4 до 64) для відеокамер. Якість зображення багато в чому залежить від відеореєстратора. Його робота здійснюється за допомогою спеціального програмного забезпечення.

При покупці відеореєстратора варто звернути увагу на такі характеристики, як технологія стиснення, швидкість запису, розмір архіву а також наявність програмного забезпечення віддаленого доступу.

Відеомонітори.

Без цього обладнання неможливо вибудувати систему відеоспостереження. Монітори виводять зображення з камер. Сучасні монітори мають рідкокристалічний екран, у якого відсутнє електромагнітне випромінювання, і який не викликає швидку стомлюваність очей. Професійні монітори для відеоспостереження здатні працювати 24 години на добу 7 днів на тиждень. Деякі моделі моніторів з метою захисту від непередбачених впливів виробляються зі спеціальним екраном або в металевому корпусі.

Рекомендації фахівців компанії “Пленет” для вибору обладнання відеоспостереження

Вибір сучасного професійного обладнання відеоспостереження сьогодні не проблема. Головне, правильно підібрати з численного переліку продукції саме те, що дозволить максимально захистити ваш об’єкт. Інтернет провайдер «Пленет» не тільки здійснює продаж обладнання для відеоспостереження від всесвітньо відомих виробників, а й надає професійні консультації, задовільняючи запити найвимогливіших клієнтів.

Наш сервісний центр в Івано-Франківській області регулярно стежить за всіма технічними новинками і здійснює продаж кращого обладнання для відеоспостереження. Ми співпрацюємо з всесвітньо відомими фірмами-виробниками і надаємо відео обладнання таких компаній, як Sony, Samsung, Panasonic, JVC, AXIS і інших. Наші менеджери допоможуть визначитися не лише з вибором моделей, але і з класом обладнання, серед яких:

Економ. Устаткування найбільш популярне, за рахунок фінансової можливості клієнтів по Івано-Франківській області. В основному доступні моделі, які вирішують завдання відеоспостереження в офісах, торгових центрах, супермаркетах, ресторанному бізнесі, стоянках, цехах та інших сферах бізнесу.
Бізнес. Системи для вирішення завдань підвищеної складності. Підходять для оснащення виробництв, банків, аеропортів, складів, та інших об’єктів, де необхідний високий запас надійності і відмовостійкості.
Професіонал. Високотехнологічні системи відеоспостереження для різних галузей промисловості: паливно-енергетичний, металургійний, машинобудівний, будівельний комплекс, нафтогазовий і інші об’єкти підвищеної небезпеки, ці системи це поодинокі випадки в Україні)


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.