Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Монтаж систем відеоспостереження Івано Франківськ

вибір відеообладнання

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Якщо ви розробник системи відеоспостереження, то питання того, як саме вести кабелі по стелі, як встановити телекамеру на щоглі, не повинні вас турбувати, монтаж – це робота інсталятора. Однак володіння знаннями в області монтажу системи відеоспостереження буде дуже корисним для вас і дасть хорошу економію. Крім того, добре б ще до складання остаточного варіанту комерційної пропозиції запросити фахівця з монтажу відеоспостереження від сервісного центру Пленет на об’єкт; це дасть вам можливість врахувати його зауваження і пропозиції з питань практичної установки системи.

Монтаж систем відеоспостереження

Перше і найважливіше, що слід обговорити, це тип кабелів, використовуваних для відео, живлення і передачі даних, їх довжини і захист від механічних пошкоджень, електромагнітного випромінювання, ультрафіолетового випромінювання, дощу, морського повітря і так далі. Для цього слід знати умови навколишнього середовища. Вони можуть мати особливе значення, якщо по сусідству з монтажем системи відеоспостереження знаходиться потужне електричне обладнання з великим струмом споживання, це може вплинути на відеосигнали і сигнали управління.

Потужні електромотори, які часто включаються і вимикаються, можуть створювати дуже сильне електромагнітне поле і навіть впливати на стабільність живлення мережі. Це, в свою чергу, вплине на синхронізацію телекамер (якщо використовуються телекамери з синхронізацією від мережі), а також на зображення на екрані відеомонітора. Наприклад, якщо поблизу встановлена радіоантена від інтернет провайдера, вона може вплинути на високочастотні сигнали, використовувані у вашій відеосистемі.

Якісний монтаж відеоспостереження важливий і для телекамери, і для відеомонітора. Якщо повинна бути встановлена щогли, то значення має не тільки їх висота, але і еластичність. А саме, сталеві щогли набагато еластичніші бетонних. У разі PTZ-камери коефіцієнт масштабування  об’єктива буде залежати від руху щогли, викликані впливом вітру або вібрацією поворотного пристрою. Ця зміна збільшення – те ж саме, що оптичне збільшення (тобто, якщо об’єктив налаштований на найбільший план (zoom in), то переміщення телекамери на 1 мм під впливом вітру приведе до відхилення в площині об’єкта на 1 м).

Форма щогли також має велике значення, наприклад, при одній і тій же висоті і діаметрі, шестикутні щогли менш еластичні, ніж круглі. Та ж логіка застосовується і до монтажу таких елементів системи відеоспостереження як: телекамери і поворотні пристрої. Дуже дешевий кронштейн поганого дизайну буде причиною нестабільного зображення, що коливається, навіть при використанні найкращою телекамери.

Монтаж камери відеоспостереження

Якщо монтаж систем відеоспостереження повинен бути проведений в престижному готелі або торгівельному центрі, додатковим фактором, що визначає тип кронштейна і буде естетика. У цьому випадку важливо, щоб не було видно звисаючих кабелів після монтажу відеоспостереження. Результативний моніторинг вимагає уваги до всіх аспектів, він повинен бути: стійким (люди працюватимуть з цим обладнанням цілодобово), або естетичним (повинен мати гарний вигляд) і практичним (зображення повинно виглядати легко, не викликати втому, не повинно бути шуму і мерехтіння на екранах ).

Оскільки всі кабелі, використовувані при монтажі відеоспостереження, підключаються до відеомоніторів, і в більшості випадків там же знаходиться і інше обладнання, особливу увагу слід приділяти розташуванню і захисту кабелів. На кабелі, що лежать на підлозі протягом декількох днів (в період інсталяції системи), можуть наступити люди; їх ваги достатньо, щоб порушити характеристики кабелю, особливо уразливий хвилевий опір коаксіального кабелю (пам’ятаєте, хвильовий опір залежить від фізичного співвідношення між центральною жилою, ізоляцією і екраном). Якщо розглядається питання про розробку великої системи, можна запропонувати ідею створення “фальшивої підлоги” при монтажі відеоспостереження, під яким вільно розмістяться кабелі всіх видів.

Якщо створення “фальшивої підлоги” неможливе, більшість кабелів можна прокласти над підвісною стелею. У таких випадках слід звернути особливу увагу на безпеку прокладки кабелів, так як зібрані разом, вони можуть бути дуже важкими. При монтажі великих систем відеоспостереження можливо потрібно комутаційну панель для кабелів відеосигналів. Зазвичай вона поміщається в 19-ти дюймову ящику так, щоб кабелі із спеціальними роз’ємами можна було перекомутувати в разі виникнення проблем або тестування.
Часто при монтажі систем відеоспостереження спеціалісти не мають звички робити маркування кабелів. Більшість з них під час установки відеоспостереження знають всі кабелі, але вже через два дні після закінчення роботи з легкістю всі забувають. Маркування кабелів особливо важливо при монтажі великих і складних систем відеоспостереження. Наполягайте на правильному і постійному маркуванню кабелів відповідно до вашої схемою. На ринку представлено багато спеціальних систем маркування кабелю. Крім того, до схеми системи слід прикласти список всіх пронумерованих кабелів. Пам’ятайте, хороший монтажник відрізняється від поганого тим, як він закладає, прокладає, монтує і маркує кабелі, а також документує свою роботу.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.