Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Схеми відеоспостереження

Відеонагляд Рогатин

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


№1. Типова схема відеоспостереження на базі 4-х телекамер і відеомагазину.

Схема монтажа видеонаблюдения

На відміну від електроніки або архітектури, стандарти для складання блок-схем систем відеоспостереження відсутні. Прийнятний будь ясний малюнок, якщо ви чітко показали на ньому використане обладнання, тобто, телекамери, відеомонітори, відеомагнітофони та інше обладнання та їх сполуки.
При складанні схеми установки системи відеоспостереження багато хто користується такими засобами проектування, як програми CAD або інші комп’ютерні пакети для складання креслень і схем. Залежно від розміру системи може виникнути потреба в двох різних типах схем: блок-схема монтажу відеоспостереження, що показує взаємозв’язок компонентів системи і вимоги до укладання кабелю та інша – план установки відеоспостереження із зазначенням положень телекамер і зон відеоспостереження. Для менших систем досить блок-схеми. Сервісний центр Пленет вирішив не видумувати “велосипеда” і просто найти подібні схеми в інтернеті).
Блок-схема монтаж відеоспостереження необхідна для того, щоб показати всю повноту системи, як взаємозв’язані її компоненти, їх призначення, який тип кабелю використовується і на якій ділянці.

Схема установки і монтажу відеоспостереження №2. Схема розподіленої системи відеоспостереження на базі локальної мережі будівлі.
Схема монтажа видеонаблюдения №2

 

Якщо план розташування установки системи відеоспостереження складено добре, пізніше він може бути використаний як підстава для роботи монтажника, а також замовником і вами для перевірки розташування відеокамер, умовних позначень і обговорення можливих змін.

Схема системи відеоспостереження №3. Схема розподіленої системи відеоспостереження на великій території з використанням локальної мережі будівлі і SHDSL технології.

Схема монтажа системы видеонаблюдения №3

Коли система відеоспостереження встановлена і робота закінчена, схеми можуть зазнати незначні зміни в залежності від змін, внесених в ході монтажу. Після монтажу схеми установки відеоспостереження, як правило, додаються до остаточної документації.

Монтаж відеоспостереження: приклад відображення інформації на відеосервері.

Монтаж видеонаблюдения - пример отображения информации на видеосервере


Б

Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.