Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Відеоспостереження своїми руками

відеоспостереження Рогатин

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Чи легко організувати відеоспостереження своїми руками? Так, це може зробити навіть не спеціаліст – але потрібно знати, як правильно вибрати обладнання, чому краще придбати готовий комплект, і на які питання потрібно відповісти до здійснення покупки.

Нерідкі випадки, коли покупець хотів би встановити систему відеоспостереження, не вдаючись до допомоги фахівців. Найчастіше це стосується невеликих об’єктів – таких, як квартира, будинок, дача, гараж, невеликий офіс або торговий кіоск. Чи реально людині з мінімальними технічними навичками встановити систему спостереження самостійно? Цілком … але з певними застереженнями, а як саме – читайте нижче.

Як вибрати обладнання

Можливо, вас це здивує, але вибір обладнання – мабуть, найскладніший етап, так як не спеціалісту складно знайти «золоту середину» між вартістю і характеристиками, так і в самих характеристиках розібратися непросто. Тому перед покупкою найкраще створити блокнот і записати туди декілька запитань сервісному центру, або проконсультуватися в інтернет провайдера Пленет.

● Параметри об’єкта: розміри, освітленість, температура та ін. Чи є ризик механічних пошкоджень обладнання? Чи буде спостереження вестися цілодобово? Скільки камер і з яким розширенням ви хочете встановити? Врахуйте, що відповідь «чим більша роздільна здатність, тим краще» призведе до невиправданих витрат, а занадто низьке розширення може зробити спостереження безглуздим. Куди ви хотіли б встановити відеокамери?

Для будинку найчастіше купують мініатюрні камери з привабливим дизайном, які можна поставити на будь-яку горизонтальну поверхню (наприклад, на полицю). Великий вибір компактних відеокамер ви можете заказати і у нас в магазині Пленет. Для офісу або іншої установи краще купольні камери, які легко монтуються на стелі і стіни.

● Чи хочете ви переглядати відео віддалено? Якщо так – купуйте IP-камери. Чи плануєте використовувати для віддаленого перегляду планшет або смартфон? При виборі звертайте увагу на підтримку мобільних додатків.

● Як ви плануєте підключати обладнання – дротовим або бездротовим способом? Якщо ви не хочете зв’язуватися з прокладкою проводів – зверніть увагу на бездротові відеокамери з Wi-Fi модулем.

● Де ви хотіли б зберігати відеозаписи? Скільки днів будуть зберігатися записи в архіві? При самостійній установці системи спостереження архів найпростіше організувати за допомогою хмари або NVRрегістратора.

Якщо ви хочете встановити на об’єкті кілька камер, рекомендуємо придбати відеореєстратор; його можна заказати теж у нас в магазині. Якщо ж ваш вибір для зберігання архіву – хмарні сервіси,типу Google Drive, вам необхідні відеокамери з підтримкою відповідних додатків.

Знаючи відповіді на ці питання, співробітник магазина зможе порекомендувати вам комплект відеоспостереження з потрібним набором опцій і за прийнятною ціною. Ми рекомендуємо купувати саме комплект, а не кілька одиниць обладнання окремо – щоб вам не довелося замислюватися про  їх сумісність.

Як встановити і налаштувати обладнання

Якщо ви придбали готовий комплект відеоспостереження (в продажі представлений великий вибір комплектів «для дому», «для дачі» та ін.), То проблем з його установкою у вас виникнути не повинно. Справа в тому, що такі комплекти якраз і розраховані на установку відеоспостереження своїми руками. Вони забезпечені докладною інструкцією, а все необхідне для установки вже є в коробці.

Після монтажу обладнання необхідно підключити та налаштувати. І знову ж таки: це робиться дуже легко і швидко, так як в комплекті для самостійної установки, як правило, входить обладнання Plug & Play – тобто таке, яке налаштовується в кілька простих дій. Зрозуміло, процес настройки також буде докладно описаний в інструкції.

Як ми бачимо, самостійно встановити систему відеоспостереження не так і складно. Основна складність полягає в грамотному виборі обладнання, тому на етапі покупки краще проконсультуватися у фахівця сервісного центру. Компанія «Пленет» може вам заказати достатній вибір обладнання для систем відеоспостереження, в тому числі – і комплектів для самостійної установки в Івано-Франківську та по області.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.