Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Безпека на залізничних шляхах

безпека на колії

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Системи безпеки на залізничному транспорті – не розкіш, а нагальна потреба.
Забезпечення високого рівня безпеки на колії в даний час є однією з першочергових завдань держави і організацій, що здійснюють залізничні перевезення. Якщо порівняти кількість пасажирів і вантажів, що перевозяться різними видами транспорту всередині країни, то виявиться, що на частку залізничних перевезень припадає досить відчутна їх частина.

Компанія інтернет провайдер «Пленет» нагадує: стародавня мудрість про те, що біду дешевше запобігти, ніж боротися з її наслідками, особливо вірна щодо безпеки на залізничному транспорті.

Підвищена увага, яку приділяють залізничній безпеці, зрозуміло. Будь-яка надзвичайна подія на залізниці не тільки одномоментно приносить величезні збитки, а й вимагає великих витрат на відновлення нормального руху.

Наш сервісний центр «Пленет» готовий спроектувати і розмістити сучасні системи забезпечення залізничного безпеки на будь-яких об’єктах. Розроблені і встановлені з урахуванням особливих умов кожного об’єкта системи відеоспостереження, дають можливість запобігти більшій частині подій, які загрожують безпеці на залізничному транспорті.

Розміщення уздовж залізничної лінії або на переїздах відеокамер, що передають інформацію в кабіну машиніста або на пост спостереження, здатне істотно знизити небезпеку аварії потягу. Камера може своєчасно повідомити про залишені на залізничних шляхах сторонні предмети, подати сигнал тривоги при виявленні нетипової поведінки людей в зоні спостереження, попередити про руйнування шляхів через причини природного, техногенного або кримінального характеру.
Позитивно позначається на рівні залізодорожної безпеки розміщення в кабіні потягу камер спостереження і різних пристроїв контролю стану машиніста. За допомогою цих пристроїв, а так само різних автоматичних систем блокування можна запобігти надзвичайній ситуації, що виникла з вини або недбалості машиніста.
Системи залізнодорожної безпеки встановлені на стаціонарних об’єктах залізниці, дозволяють вести відеоспостереження за навантаженням, а якщо вони до того ж оснащені системою розпізнавання номерів вагонів і підрахунку їх кількості, то це спрощує ведення обліку. Крім того, клієнти компанії «Пленет» завдяки роботі системи відеоспостереження можуть бути впевнені у відсутності розкрадань вантажів, прийнятих до перевезення.
Сервісний центр «Пленет» знає, як зробити залізничний вокзал безпечним.

Окремо варто зупинитися на забезпеченні безпеки залізничних вокзалів. Адже без надійного захисту майна, життя і здоров’я пасажирів від незаконних посягань, безпеку на залізнодорожному транспорті не можна назвати повноцінною.

Фахівці компанії «Пленет» відзначають специфіку залізничних вокзалів в якості об’єктів для розміщення систем відеоспостереження, без знання якої важко домогтися ефективного контролю над безпекою. Слід пам’ятати, що з-за великого скупчення людей, що знаходяться в постійному русі і достатку різного багажу, територія вокзалу була і залишається зоною, в якій ймовірність скоєння тих чи інших протиправних дій дуже велика.

Тільки раціональне розміщення систем відеоспостереження та контролю доступу на території вокзалів може істотно знизити можливість здійснення різного роду злочинів, від хуліганських дій до терористичних актів. Своєчасна сигналізація про залишені підозрілі предмети, нетипову поведінку людей або факт протиправних дій, що надійшла від системи відеоспостереження, встановленої компанією «Пленет», сприяє запобіганню злочину. У разі якщо протиправна дія все-таки була скоєна, дані, отримані від відеокамер, допоможуть швидко затримати зловмисників.

Сучасні комплексні системи безпеки залізничного транспорту є надійним щитом, який огороджує пасажирів, вантажі, рухомий склад та інші матеріальні цінності від будь-яких небезпек незалежно від їх джерела. Найвірніше рішення в забезпеченні залізнодорожної безпеки – це зведення до нуля самої можливості надзвичайної ситуації, саме на це спрямована робота систем відеоспостереження, спроектованих компанією «Пленет».


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або пишіть нам на пошту plenetmail@gmail.com.