Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Відеореєстратори для камер відеоспостереження

відеореєстратори

Наші ціни на монтаж і обслуговування систем відеоспостереження в цьому прайс-листі.


Відеореєстратор для систем відеоспостереження – це центральний елемент систем відеоспостереження. За допомогою його здійснюється прийом відеосигналів, їх обробка, настройка системи, виведення зображення на монітори, архівування відеоданих і т.д. Функціонально це окремий пристрій. В IP-системах відеоспостереження роль реєстратора виконує спеціалізоване програмне забезпечення, деколи спеціальні DVR. Огляд програм виходить за рамки даної статті. Тут ми розглянемо тільки окремі пристрої – відеореєстратори.


Як стає зрозуміло відеореєстратори є необхідним атрибутом будь-якої системи відеоспостереження будь-якого формату. Були рішення по підключенню аналоговоЇ відеомережі не до відеореєстратора, а до плати відеозахоплення безпосередньо в комп’ютері. Дані пристрої також умовно відносяться до відеореєстраторів. Це скоріше поєднаний програмно-апаратний комплекс.
Незалежно від використовуваного формату відеоспостереження у відеореєстратора виділяють кілька функціональних блоків:


Блок прийому та обробки сигналів. При виборі реєстратора необхідно враховувати сумісність з наявним обладнанням: камерами (якщо вони вже встановлені в мережі), характеристиками пасивної кабельної мережі (реєстратор може не підтримувати передачу по конкретному кабелю, або якість відеосигналу буде низькою), звертати увагу на характеристики роздільної та пропускної здатності. Камери з високою роздільною здатністю втрачають сенс при підключенні до відеореєстратора з низькими пропускними здібностями. Виробники нерідко випускають мультиформатні відеореєстратори, тобто до реєстратора можна підключати різні типи камер і використовувати різні пасивні кабельні мережі. Але подібні реєстратори зазвичай дорожче. Ще однією важливою характеристикою блоку прийому і обробки сигналів є кількість каналів. Фактично це кількість одночасно підключених і оброблюваних відеопотоків. Зустрічаються 4, 6, 8, 9, 16 канальні відеореєстратори. Деякі виробники випускають 24, 32 канальні, але вони дорожче, ніж два 16 канальних. При вичерпуванню наявних каналів буде потрібно установка додаткового реєстратора або заміна наявного реєстратором на з більшим числом каналів або установку додаткового комунікаційного обладнання (перемикання кілька камер на один канал, що не завжди виправдано);


Блок зберігання інформації. Навряд чи десь ще залишилися відеосистеми, що використовують відеокасети або подібні пристрої архівування. Сучасні реєстратори зазвичай оцифровують сигнал для подальшої його обробки, в тому числі архівного зберігання на жорсткому диску або в зовнішніх пристроях зберігання інформації;


Блок виведення відеоінформації. Зазвичай це підключення до монітора, більш дорогі моделі дозволяють підключати до декількох моніторів одночасно. Сучасні моделі оснащуються виходами для виведення оцифрованої інформації в зовнішню мережу або інтернет;


Додаткові блоки вхідних сигналів. Деякі моделі відеореєстраторів дозволяють підключати різні виконавчі пристрої (охоронні, тривожні датчики та інше). Завдяки цьому в одному пристрої можна поєднати відеосистему і нескладну охоронну систему, або налаштувати реагування відеосистеми на зовнішні події. Мережевий інтерфейс дозволяє управляти і обмінюватися даними по мережі.


Блок управління. Пов’язує воєдино всі інші блоки і задає алгоритм їх функціонування. Тут же закладена можливість управління поворотними камерами.


Більше корисної інформації про системи відеоспостереження тут.

Сервісний центр Пленет може вам провести аналіз та встановити відеоспостереження (камери відеонагляду) в Івано-Франківську чи по області за цінами які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо (встановлення інтернету, ремонт техніки). Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, або на пошту.

One thought on “Відеореєстратори для камер відеоспостереження”

Comments are closed.