Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт пральної машини яка не гріє воду

пральна машина

⇒Прайс-лист цін⇐ на ремонт пральних машин в Івано-Франківську та Івано-Франківській області від ТОВ “Пленет”.


Всі ми знаємо, що для якісного прання важлива не тільки хімія і механічний вплив, а й температура. Відіпрати серйозні плями в холодній воді практично неможливо. А тому, якщо пральна машинка перестає нагрівати воду – про ефективне прання можна забути.

Пам’ятайте як наші бабусі і мами кип’ятили на плиті білизну, щоб вона стало ідеально чистою? Слава технічному прогресу – сьогодні тазики і каструльки з «супом» з порошку і речей залишилися в далекому минулому, адже сучасні пралки здатні нагрівати воду до 95 градусів. Але тільки, якщо машинка працює справно.

На жаль, ситуації, коли пральна машина не гріє воду, зустрічаються часто-густо. Найчастіше виною тому низька якість водопровідної води. Якщо з вашою пральною машиною сталася така біда, не поспішайте засмучуватися. Давайте спробуємо разом розібратися в тому, що могло трапитися.


Перевірте, чи дійсно вода не нагрівається?

Зазвичай, ми дістаємо білизну після полоскання і сушіння – і нормально вона повинно бути холодною! Так що температура білизни – не показник. Потрібно «ловити» момент під час прання. У разі якщо вода не нагрівається, машинки останніх моделей зупиняють програму через 10-15 хвилин від початку і видають на дисплеї помилку. Тут все очевидно. Більш старі моделі можуть пройти весь цикл прання в «холодному» стані. Зрозуміти, що пральна машина не гріє воду, можна тільки акуратно доторкнувшись до скла люка: зазвичай, нагрів добре відчувається через 15-20 хвилин від початку програми. Якщо скло холодне – на жаль, побоювання підтвердилися.


Перевірте, чи правильно обраний режим і температура?

Багато режимів – такі як для делікатних, тонких тканин або вовняних речей проводять прання при низьких температурах – близько 30 градусів. Можливо, ви вибрали саме його? Крім того, багато машинок дозволяють окремо регулювати температуру. Можливо, регулятор стоїть на низькому значенні? У цьому випадку, просто виберіть потрібний режим і температуру.


Перевірте, чи правильно підключена машинка?

Часом, при неправильному підключенні, пралка постійно набирає і зливає воду, і як наслідок через таку надмірну «циркуляцію» – просто не може її нагріти.


Якщо ж зовні все в порядку, програма обрана вірно, але нагрівання так і не відбувається, значить, мова йде про поломку. На цьому етапі рекомендуємо перестати займатися «самостійною діагностикою» і довірити машинку майстру по ремонту побутової техніки, який зможе точно сказати, що ж сталося.

Чому не гріє пральна машина: основні причини

Пральні машини в нашій країні живуть в екстремальних умовах: перепади напруги і низька якість води – це основні чинники, які впливають на працездатність пральних машин. Нижче наведені основні «хвороби», при яких вода в машинці не нагрівається.

Несправність тена.

Можливо, в машинці вийшов з ладу трубчастий електронагрівач. Привести до цього може відкладення накипу через жорстку воду і неякісний порошок, а також перепади напруги в електромережах. Необхідна заміна Тена.


Несправність датчика температури (термостата).

«Дає збої» або зламався датчик температури, через що «мозок» пральної машинки не може визначити, що температура не досягає заданого значення, і нагрів не відбувається. Дуже часто датчики виходять з ладу через накип. Необхідна заміна термостата.


Несправність електронного модуля

(в пральних машинах з електронним управлінням) або вибору програм (в моделях з електромеханічним управлінням).
В результаті перепадів напруги вийшов з ладу стабілізатор в керуючому модулі, який віддає команду ТЕНу, що воду необхідно нагріти до певної температури. Необхідна «перепрошивка» або заміна керуючої плати.


З досвіду роботи можемо відзначити, що частіше за все проблема криється саме в несправності тена – термін його експлуатації в наших умовах становить від 3 до 7 років. Заміна нагрівача – операція штатна, але довіряти її краще фахівцям: неправильна установка тена або його несправність можуть привести до ураження електричним струмом або навіть загоряння пральної машини! Тому, будь ласка, не ризикуйте своїм життям! У разі якщо ваша машинка перестала гріти воду, викличте майстра на дім.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.