Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт пральної машини яка не включається

поламалася пральна машина

⇒Прайс-лист цін⇐ на ремонт пральних машин в Івано-Франківську та Івано-Франківській області від ТОВ “Пленет”.


Що робити, якщо пральна машина не включається?

На жаль, іноді побутова техніка підносить нам неприємні сюрпризи: ще вчора вона працювала справно, а сьогодні взагалі не реагує на наші маніпуляції! І якщо ви раптом виявили, що ваша пральна машина не запускається – не поспішайте «списувати з рахунків» свою вірну помічницю. Як правило, несправності, через які машинка перестає включатися, досить швидко усуваються кваліфікованим фахівцем з ремонту побутової техніки.


Самостійна діагностика

Перш ніж звертатися в майстерню, проведіть невелику діагностику своїми силами, щоб переконатися, що причина непрацездатності криється в самій пральній машині.

В першу чергу необхідно перевірити, чи підключена машинка до електромережі? Якщо з цим все в порядку, але ваш агрегат так і не відповідає на кнопку «включення», треба перевірити, чи є в розетці струм. Найчастіше через перепади напруги розетки можуть бути знеструмлені, причому не всі в квартирі, а тільки деякі. Щоб переконатися в тому, що напруга в нормі, підключіть до цієї розетки будь-який інший побутовий прилад.


Перевірте, чи в порядку вилка і шнур? Якщо ви з’ясували, що мережа справна, а пральна машина все одно не включається – значить несправність саме в ній. Для початку уважно огляньте вилку і шнур пральної машини – чи немає на них явних слідів гару, чи не відчувається специфічний запах плавленого пластику? Якщо ви виявили подібні пошкодження – ні в якому разі не намагайтеся повторно включити машину! Цей шнур вже несправний (і, більш того, небезпечний) – його необхідно замінити.


Якщо ж кабель і вилка в порядку, то, швидше за все, несправність виникла в «начинці» пральної машини, і тут без допомоги професіонала вже не обійтися.


Найбільш ймовірні причини, через які пральна машина не включається

На жаль причин, через які пральна машинка відмовляється працювати, досить багато. Деякі з них усуваються швидко, а інші вимагають більш тривалого і дорогого ремонту. Щоб знати «ворога в обличчя», ознайомтеся з наведеною нижчеінформацією – можливо, ви зумієте пізнати ознаки несправності і зрозумієте, яка біда трапилася з пральним агрегатом.

Дверцята люка не блокуються, пральна машина не запускає прання

Зламалося ПБЛ (пристрій блокування люка). Сучасні пральні машини оснащені ПБЛ в цілях безпеки. Пристрій надійно блокує дверцята на час прання, завдяки чому господарі машинки захищені від «потопу», а вона сама – від різного роду пошкоджень. Потрібна заміна ПБЛ.


Пральна машина не включає індикаторів

Вийшла з ладу кнопка включення пральної машини. Потрібна її заміна.
Вийшов з ладу керуючий елемент: в разі, якщо в машині електромеханічне управління – несправний термостат пральної машини (ТПМ), в електронних – керуючий модуль. Необхідний ремонт або заміна керуючого вузла.
Виникла несправність в ФП (фільтр перешкод). Фільтр перешкод необхідний для того, щоб пристрої радіо- і електронного обладнання поряд з пральною машиною  не відчували перешкод, що з’являються при роботі машинки (двигун, електронний модуль і т.д.). Потрібна заміна ФП.


Всі індикатори світяться / блимають одночасно, пральна машина не запускається

Найімовірніше, пошкоджені внутрішні кабелі пральної машини. Потрібно їх заміна.


Дуже важливо відзначити, що сучасні пральні машинки – це складна техніка, всередині якої знаходиться високотехнологічна електронна «начинка». Починка таких агрегатів вимагає особливих знань і спеціального устаткування: наприклад, найменше пошкодження електронного модуля може привести до того, що машині потрібно буде капітальний ремонт з повною заміною несправної плати. І в цьому випадку вже точно не обійтися без виклику майстра на дім, та й сам ремонт, враховуючи вартість витратних матеріалів, обійдеться в «кругленьку суму».

Тому, якщо ви не володієте достатніми навичками, щоб сміливо поринути в «надра» машинки, або не відчуваєте в собі впевненості – не ризикуйте працездатністю пралки і сімейним бюджетом! «Самостійний ремонт» в добрій половині випадків закінчується не економією, а ще більшими витратами. Так що краще відразу зверніться до кваліфікованих фахівців сервісного центру Пленет.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.