096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонтуємо пральну машину яка не набирає воду

ремонт пралок

⇒Прайс-лист цін⇐ по ремонту пральних машин в Івано-Франківську та Івано-Франківській області від ТОВ “Пленет”.


Звичним рухом ви закладаєте в пральну машину речі, засипаєте порошок, вибираєте програму і … нічого не відбувається! Барабан залишається нерухомим. Якщо машинка з екраном, то можливо, на дисплеї з’явиться код помилки, який і повідомляє вам про те, що пральна машина не наливає воду.

Природно, що в такому «безводному» стані машинка не працює. А уявити сьогодні свій побут без автоматичного прання практично неможливо: адже ми вже відвикли від ручного прання, яке забирає багато сил і часу.


Отже, що ж робити, якщо пральна машина перестала набирати воду?

Можливо, сталася якась поломка. Але спочатку, давайте перевіримо – а чи є взагалі вода?

Чи є вода в крані? Бути може, з машинкою все в порядку, просто чергові профілактичні роботи від комунальних служб?
Чи відкритий вентиль подачі води? Як правило, на пральну машинку встановлюють кран який закриває подачу води – він знаходиться або на «гребінці» в сантехнічній шафі, або безпосередньо на трубі, що подає воду в машину. Можливо, «допомогли» діти або домашні тварини і кран був випадково перекритий. У цьому випадку, просто відкрийте кран.
У порядку шланг, який подає воду? Можливо, його ненавмисно перегнули або щось важке лежить на ньому, так що шланг передавлений?


З водопостачанням все в порядку, але пральна машина як і раніше не качає воду? Значить, мова йде про якусь несправність. Для початку розвантажите пральну машинку і вимкніть з розетки. Після чого постарайтеся зрозуміти, що ж сталося. Самостійно – за допомогою наших статей або, що набагато правильніше і ефективніше, за допомогою професійного майстра по ремонту пральних машин по телефону, або замовте виклик на дім в Івано-Франківську чи по області.


Основні причини того, чому пральна машина не заливає воду

Найпростішою і при цьому, найпоширенішою несправністю, є банальне засмічення у впускному клапані. Від дрібного сміття, яке інколи зустрічається у водопровідній воді, машинка захищена фільтром. Він виглядає як дрібна сіточка і знаходиться перед впускним клапаном, через який в машинку набирається вода. Якщо сіточка «забилася», вода перестає надходити в пральну машину. Справитися з цією проблемою можна спробувати самостійно: дістати сітку і гарненько промити її. Втім, якщо не впевнені в своїх силах, краще довірте роботу майстру сервісного центру.


Якщо ж з фільтром все в порядку, то причина, швидше за все, криється в більш складній поломці.

Несправний клапан подачі води.

Електронний клапан подачі води «згорів». У пральну машину вода надходить під тиском водопроводу. Відкриває подачу клапан, на який надходить сигнал з модуля управління. Якщо несправний клапан, то машинка «фізично» не може набрати води. Необхідна заміна клапана.


Несправний керуючий модуль

(в електронних пральних машинках) або програматор (в механічних).
Машинка не віддає команди «набрати воду», так як зламався керуючий елемент. Ця ситуація протилежна вищеописаній: клапан справний і готовий до роботи, але сигнал про те, що треба набирати воду – не отримує. Необхідна «перепрошивка» або заміна керуючого модуля.


Датчик води

Вийшов з ладу прессостат (датчик рівня води), який вимірює і контролює кількість води, що подається для прання. У разі поломки, пральна машинка не може оцінити кількість води і прання не розпочинається. Необхідна заміна датчика.


Несправне пристрій блокування люка (ПБЛ).

Вийшов з ладу ПБЛ: в цьому випадку на початку прання горить значок «замок». ПБЛ захищає машинку від відкриття люка під час роботи, адже при високих оборотах це може бути травмонебезпечно. Якщо пристрій блокування не працює, щоб уникнути нещасних випадків пральна машина не починає роботу. Необхідна заміна ПБЛ.


На жаль, «побачити неозброєним поглядом» що саме зламалося – практично неможливо, так як «додаткових симптомів» такі несправності майже не мають. Саме тому ми рекомендуємо не грати з технікою в шаради: за нашим досвідом самостійний ремонт часто призводить до більш серйозних, і як наслідок – більш дорогих несправностей. Так що в разі несправності не зволікайте і відразу ж викликайте фахівця з ремонту пральних машин до себе додому.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.

2 thoughts on “Ремонтуємо пральну машину яка не набирає воду”

  1. Сповіщення: Електрик – Служба

Comments are closed.