Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт, пральна машина підтікає поради сервісного центру

пральна машинка потекла

⇒Прайс-лист цін⇐ по ремонту пральних машин в Івано-Франківську та Івано-Франківській області від ТОВ “Пленет”.


Що робити коли потекла вода з пральної машинки?

Витік води з пральних машин дуже поширена проблема. Існує безліч місць, з яких може витікати вода, хоча більшість витоків походять в одних і тих же місцях. Найбільш поширеною причиною для витоку води з пральної машини є гумова прокладка на дверях. Манжет люка (прокладка на двері) часто пошкоджується, в ній з’являються дірочки, і коли вода стікає вниз по пральній машині, вона потрапляє в ці отвори і випливає на підлогу ніби з дверцят машинки. Вода, що витікає вниз з-під дверцят машинки, може бути викликана зношеної манжетою люка (скляні двері недостатньо притискаються в закритому стані) або чимось, що застрягло між манжетою і склом, що порушує герметичність. Якщо прокладка на дверцятах не виглядає зношеною або вона ще мало використовувалася і просто не може бути зношеною, тоді спробуйте почистити її і скляні двері з внутрішньої сторони дверей. Шматочки бавовни, що не розчинені миючим засобом і інше сміття можуть приводити до витоку води. Не помагає звертайтеся до нас в Пленет.

Контейнер для миючого засобу підтікає

Наступне найбільш поширене місце витоку води з пральної машини – це контейнер для миючого засобу. Випливаюча з контейнера для миючого засобу вода зазвичай викликана блокуванням або занадто високим тиском води. Незважаючи на те, що ми стикалися з багатьма витоками води з дозаторів миючого засобу, ми ніколи не бачили дозатора з прокладкою, мабуть виробники покладаються на те, що вода просто не витече звідти, що дуже недалекоглядно. Деякі дозатори для миючих засобів особливо відомі своїм підтікання, як наприклад, в пральних машинах Hoover, в яких одного разу через дану проблему протягом року в одній моделі двічі була змінена конструкція дозатора.

У деяких пральних машинах вода може витікати з контейнера для миючого засобу, коли шланги блокуються (забиваються), як правило, нерозчиненим порошком. Пральні машини Indesit і Candy, так само як і деякі інші, постраждали від цього прорахунку в проектуванні. Шланг, по якому вода скидається вниз, розміщений праворуч в передній частині від контейнера для миючого засобу на цих пральних машинах, і шланг не є достатньо широкий. Не розчинений порошок з таблеток і шматки миючого засобу через поганий тиск гарячої води забивають цей патрубок.
І, нарешті, чорна багнюка (грибок) на поверхні контейнера для миючого засобу може призводити до розпорошення води і її подальшому витоку. Слід витягнути контейнер для миючого засобу і оглянути його кришку. Якщо вона покрита чорним нальотом, який забиває отвори, то саме це може викликати описані проблеми. У крайніх випадках, якщо видимі механічні пошкодження, дозатор слід замінити.

Як найти що в  пральній машинці підтікає? Поради з пошуку витоків з пральної машини.

Якщо у вас відбувається витік з пральної машини, і ви не бачите, звідки вода витікає, можна засунути газету під пральну машину. Навіть найменша крапля підкаже, звідки витікає вода. Кладіть листок (газету) регулярно, щоб перевіряти, чи не підтікає пральна машина.

Вода може протікати крізь різні частини машинки і капати на електричні та електронні частини під напругою, що викличе коротке замикання. Будьте обережні зі своїм “діагнозом”, повідомляючи про поломку в сервісний центр, зауважте, якщо вода капає з днища, то витік може бути  десь і вище.

Витоки зазвичай залишають сліди і їх можна побачити, що протікає, навіть не будучи свідком цього. Мильна піна, яка випливає з водою, залишає білі сліди. Іржа також є хорошим індикатором витоку води. Однак, якщо у вас вже були попередні спроби виправити витік води, її “докази” все ще можуть бути присутніми, так що не слід продовжувати звинувачувати деталь, яка була відремонтована в минулому.

Якщо пральна машина підтікає тільки в кінці прання, коли вода просто відкачується, то це швидше за все підтікає зливний шланг в місці з’єднання з помпою або каналізацією або продірявився сам. Переконайтеся, що вода ніде нагорі не застрягає в забитому зливному шлангу або водопроводі.

Увага: не намагайтеся виявити витік води при включеному електричному струмі, це надзвичайно небезпечно. Необхідно обов’язково вимкнути і знеструмити пральну машину перш, ніж шукати місце витоку.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.