Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Вимірювання для установки пральної машини

пральна машина

⇒Прайс-лист цін⇐ по ремонту пральних машин в Івано-Франківську та Івано-Франківській області від ТОВ “Пленет”.


Вимірювання для установки пральної машини. Консультації від сервісного центру по ремонту побутової та комп’ютерної техніки Пленет. Час від часу техніка ламається. Іноді це трапляється після багаторічної служби. Це стосується і пральних машин.

Ми розглянемо ситуацію поломки пральної машини, ширина барабана якої має нестандартний розмір. Зазвичай це відбувається у користувачів, які прощаються з багаторічним агрегатом старої моделі. Наприклад, ширина вашої пральної машини становить 585 міліметрів. У старих моделях це широко поширена ширина. Така машина зламалася, і ви хочете придбати нову модель. Підшукайте більш підходящу і сучасну модель пральної машини. Їх ширина коливається від 587 міліметрів до 600. Вам необхідно дуже точно підібрати для себе необхідний розмір пральної машини, виходячи, наприклад, з кількості людей у вашій родині. Останнє визначає навантажувальну здатність машини, розмір її барабана. Навіщо, якщо ви живете один і перете пару сорочок і штанів раз в тиждень, витрачатися на величезну пральну машину?

Головне в установці нової пральної машини – це правильно вибрати відповідне для неї місце, зробити точні виміри для її установки. Вам необхідно збільшити простір під вашу нову пральну машину, якщо ви вирішили встановити її на місце попередньої. Різниця в розмірах істотна, тому вам необхідно продумати таку умову справної роботи пристрою, як простір для циркуляції повітря. Переконайтеся що ні килими, ні інші покриття на підлозі не перешкоджають циркуляції повітря в пральній машині. Вбудовані пральні машини так само повинні бути встановлені відповідно до правильних вимірів. Це необхідно для довговічної роботи пристрою. При установці пральної машини вам необхідно залишати проміжки в кілька сантиметрів між нею і стіною, а також кухонними меблями або ванною. Це допоможе уникнути непотрібних вібрацій.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.