Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт холодильників Aeg в Івано-Франківську

ремонт пральної машини

Прайс-лист фірми “Пленет” на ремонт холодильників в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.


Холодильники AEG славляться своєю якістю роботи. Якщо подивитися на статистику звернень в наш сервісний центр, то AEG займається практично останнє місце. Це пов’язано з тим, що німецька якість залишилася навіть після того, як цю компанію поглинув інший потужний шведський концерн – Electrolux. Ціни на холодильники АЕГ залишаються на стандартному рівні, і варіюються в межах 10 000 грн, що є середнім показником серед інших виробників домашніх холодильників.


Поламався холодильник AEG?

Основні несправності холодильників aeg пов’язані з дрібними механічними дефектами, викликаними людським фактором. Наприклад, неприємний запах в холодильній камері. Якщо Ви помітили, що деякі продукти після зберігання в холодильнику, мають неприємний запах, то можливо засмітилися капіляри водовідведення, і вода в них починає гаснути. Перевіряється це дуже легко. Необхідно витягнути всі продукти з холодильника і помити його. Покласти два різних шматка свіжого масла. І залишити їх на кілька годин. Після цього дістаньте масло, і понюхайте його. Якщо з’явилися сторонні запахи, то проблема виявлена. Тепер потрібно її усунути. Усувати такі несправності повинен тільки кваліфікований фахівець сервісного центру, який без побічних ефектів, зможе швидко і якісно відремонтувати Ваш холодильник.
У багатьох квартирах зараз встановлені металопластикові вікна, які ідеально ізолюють приміщення від зовнішніх звуків, тому такі несправності холодильників, як сильний шум, легко будуть помітні. Пластикові вікна – це сучасне рішення не тільки заощадити на електроенергії, адже завдяки гарному утриманню тепла, Ви зможете менше використовувати обігрівачі і можливість вписати нові вікна в будь-який інтер’єр.
Напевно, Ви часто чуєте, як холодильник починає шуміти і в ньому ллється рідина. Це буває з різними інтервалами. Відбувається це через спрацювання компресора. Але, якщо така ситуація триває більше години, то мотор працює без виключення. А це неодмінно призведе до його поломки. Така поведінка характерна при несправному датчику температури. Якщо в холодильники нормальна температура, а компресор все одно працює без зупинки – то доведеться міняти терморегулятор. Наш майстер зробить це в найкоротші терміни, і відновить нормальну роботу холодильника.
Ремонт холодильників aeg – це легка на перший погляд робота, але насправді легкого тут нічого немає. Наприклад, якщо Ви розморожуєте холодильник, і віддирати лід вручну, то моглипошкодити патрубки з холодоагентом. Тоді знадобиться великий ремонт.
Якщо у Вас мало досвіду в таких роботах, то краще зверніться в будь-який сервісний центр, який надає гарантійні зобов’язання. Ми при будь-яких ремонтних роботах видаємо гарантію терміном до двох років, а наші ціни – одні з найнижчих по всьому Івано-Франківську.


Більше інформації про холодильне обладнання тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче або на пошту, також можете подати online-заявку і ми зв’яжемося з Вами самі.