Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт холодильників Stinol в Івано-Франківську

ремонт холодильників

⇒Прайс-лист фірми “Пленет”⇐ на ремонт холодильників в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.


Наш сервісний центр “Пленет”  вже декілька років займається ремонтом холодильників Stinol. За цей час наші майстри накопичили великий досвід в проведенні таких робіт, а так само посилили почуття відповідальності перед кожним клієнтом.
Холодильники Stinol останнім часом виробляються за європейськими стандартами, а саме під крилом концерну “Indesit”. Саме тому багато хто при покупці цих холодильників не звертає уваги на той факт, що виробляються вони – в Росії. Завод «Стінол» існує з 1993 року, з тих самих пір і до цього дня, вони випускають тільки холодильники.


Розглянемо основні несправності холодильників «Stinol»

Так як холодильники ламаються не тільки з вини людини, то Ви повинні знати, що робити в непередбачених обставинах. Наприклад, коли холодильник працює – а світло не горить. Це може означати, що перегоріла лампочка. Її можна буде замінити як самостійно, так і за допомогою наших фахівців.
Коли холодильник Stinol не включається, то, швидше за все проблема пов’язана з терморегулятором. Справа в тому, що термостат – це практично серце холодильників, і від його роботи залежить стабільність температурного режиму. Так що, якщо холодильник перестав нормально охолоджувати, необхідно буде замінити датчик температури. Є ще одна причина, по якій холодильник Стінол може погано працювати – витік холодоагенту. Це відбувається через те, що утворюються тріщини в теплопровідних трубках. Зазвичай всю систему охолодження не змінюють, оскільки це дорого. Вигідніше буде викликати майстра додому, якій за допомогою спеціального обладнання заварить місця витоку і заправить Ваш холодильник фреоном.
Якщо у Вас якась інша проблема, і Ви не знаєте, в чому її причина – зателефонуйте нам, і ми безкоштовно дамо Вам консультацію по телефону. У нас працюють майстри, чиє основне напрямок є – ремонт холодильників і пральних машин, тому Ви можете бути впевнені, що до Вас приїде справжніх фахівець.


Більше інформації про холодильне обладнання тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче або на пошту, також можете подати online-заявку і ми зв’яжемося з Вами самі.