Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт холодильників Liebherr в Івано-Франківську

Ремонт холодильників

Прайс-лист цін фірми “Пленет” на ремонт холодильників в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.


Наш сервісний центр займається ремонтом холодильників liebherr на дому з тих пір, як відпала потреба перевозити велику побутову техніку в сервісні центри, де робили діагностику протягом 20 днів, і стільки ж ремонт. Наші майстри готові приїхати до Вас додому в будь-який день, і протягом 30 хвилин провести діагностику, а потім так само швидко усунути несправність, якщо вона є.

Холодильники Liebherr – німецької якості.

Ці холодильники багатофункціональні, і дуже технологічні. У всьому відчувається німецький стиль виробництва: це і велика місткість, і стильний дизайн. Загалом, холодильники «зі смаком». Але навіть така техніка може в певний момент перестати працювати. Давайте спробуємо розібрати основні види несправностей холодильників Лібхер, і способи їх усунення.


Основні причини несправності холодильників Liebherr

Найпоширеніша проблема – це коли холодильник не виконує своє призначення, тобто не морозить. Причин може бути декілька. Все залежить від деяких факторів. Наприклад, якщо компресор працює, а холоду і раніше немає – то в більшості випадків, а саме близько 80%, відбулось протікання газу холодоагенту. В цьому випадку краще не зволікати, і відразу зателефонувати в будь-який спеціалізований сервісний центр. Майстер приїде до Вас зі своїм обладнанням і усуне протікання, «заваривши» діри в трубках. Так само холодильник може не морозити і з іншої причини, менш поширеною – засмічення капілярних труб. При цьому холодильник може, як морозити, так і ні. Тобто хаотично працювати.
Так само в холодильниках Liebherr є ще одне слабке місце. Це електронний модуль управління. Відбутися це може і не з Вашої вини, а наприклад, через стрибок напруги, або десь могло закоротити. При таких несправностях, ремонт холодильників liebherr повинен робити тільки фахівець.
Сьогодні багато сервісних центрів ремонтують холодильники, але за техніку Liebherr беруться не багато, і ми – одні з них. Справа в тому, що для ремонту потрібно обладнання та інші широкі можливості, які мають не всі. Так само необхідно надавати гарантію, як це робить наш сервісний центр.


Більше інформації про холодильне обладнання тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче або на пошту, також можете подати online-заявку і ми зв’яжемося з Вами самі.