Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт холодильників Bosch в Івано-Франківську

ремонт пральних машин

Прайс-лист фірми “Пленет” на ремонт холодильників в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.


Трішки про холодильники марки Bosch

Холодильники Bosch – дуже якісна німецька техніка. Якість її полягає в усьому, починаючи від збирання і закінчуючи дизайном. При цьому використовується екологічно чистий матеріал для виготовлення обшивки холодильників. Хоча компанія і несе збитки, це ніяк не пов’язано з продажами побутової техніки, тому що, починаючи з 1886 року – Bosch зарекомендували себе як гарант якості і стабільності.
Перший же холодильник компанія Bosch зібрала в 1933 році. Тоді ж вони і надійшли в продаж, хоча доступні були лише небагатьом. У 21 столітті вибір холодильників настільки великий, що конкуренція змушує виробляти ідеальний товар за ідеальною ціною, що і робить Бош.


Проблеми з холодильниками Bosch

Ремонт холодильників bosch доводиться найчастіше робити через помилки власників техніки, а так само через недотримання інструкції експлуатації.

  • Найбільш поширена така проблема – це неправильне розморожування холодильника. Помилка полягає в тому, що розморожувати потрібно тільки морозильну камеру. Відкривати ж холодильну камеру не рекомендується. Так само багато хто намагається скоротити час, і “віддирає” лід з патрубків з холодоагентом. Це може привести до пошкодження цих патрубків, і тоді ремонт може встати в копієчку.
  • Ще проблема може бути в частому відкритті – закритті дверцят холодильника. Які б вони не були міцні, але гумовий ущільнювач все одно має певний ресурс, після закінчення якого манжета зношується. Це призводить до того, що в закриту камеру холодильника потрапляє тепле повітря, після чого двигун починає працювати в постійному режимі, ганяючи фреон по всьому холодильнику, і в підсумках ламається. Тоді доведеться викликати майстра.

В іншому, якщо дотримуватися всіх інструкцій до, купленого Вами, холодильника, то ремонт, можливо, не буде потрібен ніколи. Але якщо проблеми не вдалося уникнути – ми завжди готові допомогти Вам. Телефонуйте, і наші майстри приїдуть до Вас додому і відремонтують холодильник в коротких терміни, з гарантією.


Більше інформації про холодильне обладнання тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче або на пошту, також можете подати online-заявку і ми зв’яжемося з Вами самі.