Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт холодильників Samsung в Івано-Франківську

ремонт пральних машин

⇒Прайс-лист цін фірми “Пленет”⇐ на ремонт холодильників в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.


Наш сервісний центр займається сервісним обслуговуванням холодильників Samsung. Наше завдання полягає не тільки в здійсненні ремонтних робіт, але так само в консультуванні клієнтів про проблеми, які можуть привести до несправностей. Нашим сервісним центром було відновлено вже понад сотні холодильників в Івано-Франківську. Причому не тільки побутових, а й промислових. Це говорить тільки про те, що в якості надаваних нами послуг сумніватися не варто.


Про фірму Samsung і її холодильники

Концерн “Samsung” був утворений в 1938 році, а рівно через 80 років, був запущений перший завод в Росії. Таким чином, основна експансія на ринок побутової техніки в Україну була здійснена в 2008 році з боку Росії.
Для того щоб продовжити термін служби холодильника, важливо його правильно встановити. У тому місці, де повинен стояти новий холодильник, не повинно бути вологи. Давайте розберемо цей момент більш детально. Виходячи з нашої власної статистики поломок, на першому місці стоїть несправність електронних компонентів. Справа в тому, що через вологу, яка утворюється конденсатом, можуть згорати різні модулі плати. Саме тому між стіною і стелею, де буде стояти холодильник, повинно бути хоч якась відстань. Потім необхідно рівно встановити холодильник на підлогу, щоб не було ніяких нахилів. Таким чином, компресор не буде постійно працювати в повну силу, що значно продовжить термін його експлуатації.


Несправності холодильників Samsung  «No-Frost»

У нових холодильниках samsung використовується технологія «No-Frost». Вона дозволяє уникати утворення товстих шарів льоду в морозильних камерах. Досягається це за рахунок спеціальних «дзеркальних» матеріалів. Якщо Ви бачите, що при включеній системі «No-Frost» утворюється лід, то необхідно викликати майстра, можливо, десь мало місце порушення герметизації. Досвідчений майстер повинен відразу ж визначити несправність, і тут же усунути її.
Ремонт холодильників samsung – є поширеною послугою, тому будьте пильні при виборі сервісного центру. Звертайте увагу на такі моменти, як надання гарантії, відгуки про компанії в інтернеті на сторонніх ресурсах, термін роботи компанії на ринку та ін. Так як в наш час з’явилася велика кількість шахраїв, уважно дивіться чи фірма дає гарантію на ремонт.
У нашій же компанії використовується давно відпрацьована практика, де клієнту надається вся інформація, яка може його зацікавити і бути корисною. Ми відкрито ведемо свою політику, саме тому нам довіряють. І ми вдячні за це, і відповідаємо взаємністю, виконуючи якісний ремонт.


Більше інформації про холодильне обладнання тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче або на пошту, також можете подати online-заявку і ми зв’яжемося з Вами самі.


Галерея робіт по Samsung

Заміна мотора на дому в Івано-Франківську по вулиці Коновальця

заміна мотора в холодильнику в Івано-ФранківськуЗварювання трубок в холодильнику в Івано-Франківську