Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт холодильників Атлант в Івано-Франківську

ремонт холодильників

⇒Прайс-лист фірми “Пленет”⇐ на ремонт холодильників в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.


ЗАТ «Атлант» – лідер у виробництві холодильників на пострадянському просторі. Холодильники Атлант виробляються і збираються в Мінську, в Білорусії. Дивно, що перший двокамерний холодильник ще в СРСР був розроблений саме там. Так само цікавий факт, що ЗАТ «Атлант» – успішно торгує своєю продукцією в Європі. Саме тому в якості цих холодильників сумніватися не варто.


Основні причини несправностей холодильників Атлант та методи їх усунення

Ми ремонтуємо холодильники Атлант на дому. Це стало можливим, завдяки сучасним технологіям. Якщо раніше доводилося возити холодильники з собою в сервісний центр, то тепер ремонт робиться в день приїзду до Вас. А звертаються до нас досить часто, і зараз ми розглянемо основні проблеми, пов’язані з холодильниками «Атлант», а так само способи їх усунення.
Якщо Ви відчуваєте, що при відкритті холодильники йде неприємний запах і з кожним разом він посилюється, а зниклих продуктів в ньому немає – то, швидше за все проблема в засмічених капілярах. Необхідно помити.
Якщо при виставлених низьких температурах, Вам все ж здається, що в холодильнику тепло, перевірте дверцята. Можливо, їх повело. Потрібно акуратно перевірити петлі дверцят, можливо, десь відійшло кріплення. Якщо ж це не допомогло, то проблема може бути в самому регуляторі. Тут уже важко заочно встановити проблему. Так як вона може ховатися в неправильному налаштуванні термостата, або ж зовсім в несправному термостаті. Тоді буде потрібно його заміна.
В іншому, проблеми з холодильниками атлант спостерігаються рідко. Тому, якщо Ви виявили якусь несправність, або у Вас з’явилися підозри – телефонуйте нам, і ми в свою чергу, постараємося Вам допомогти. У нас працюють одні з кращих майстрів міста, які кожен день виконують ремонт холодильників Атлант по всій області.


Більше інформації про холодильне обладнання тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче або на пошту, також можете подати online-заявку і ми зв’яжемося з Вами самі.