Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт холодильників Whirlpool в Івано-Франківську

пральна машина ремонт

⇒Прайс-лист цін фірми “Пленет”⇐ на ремонт холодильників в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.


В Івано-Франківській області холодильники Whirlpool є одним з найбільш продаваємих брендів . Вся справа в тому, що вартість їх невелика, а якість – не поступається самим «наворочений» агрегатам. Ми займаємося ремонтом холодильників Вірпул не перший рік, і добре знаємо толк у цій справі. У нашому штаті працюють кращі фахівці міста, які мають за плечима великий досвід роботи, які вирішують будь-які проблеми, пов’язані з холодильниками фірми «Whirlpool».


Основні проблеми з холодильниками Whirlpool

До нас надходить багато скарг на проблемну роботу нових холодильників, але найпоширеніші з них – це проблеми з шумом. Коли холодильник починає шуміти, особливо це помітно по ночах, люди нервують, і думають, що холодильник зламався. Поспішаємо Вас порадувати – це не так. Коли в холодильнику можна почути різні шуми, і здається, ніби в ньому щось ллється, то проблема одна – неправильна установка. Щоб такого не було, необхідно виставити за рівнем холодильник, підкрутивши ніжки як потрібно, або підклавши під них який-небудь предмет.
Але, на жаль, це практично єдина проблема, яку можна усунути самостійно, не вдаючись до допомоги майстрів. Одна з таких проблем в холодильниках whirlpool – це занадто низька температура. Як правило, в багатьох сучасних компресійних холодильниках є терморегулятор. Якщо Ви відчуваєте проблему подібного роду, то перевірте той самий терморегулятор – можливо за замовчуванням виставлена низька температура, тому так і морозить. Якщо це не допомагає – то доведеться міняти термостат.
Ще однією причиною такої несправності є поломка модуля. У багатьох холодильниках Вірпул, особливо останніх моделей, стали встановлювати електронні модулі з програмованим управлінням. Такий ремонт повинен виконувати тільки кваліфікований майстер, у якого є досвід в проведенні такої роботи. Інакше можна нашкодити не тільки холодильнику, але і собі.
Якщо холодильник Whirlpool включається, але через деякий час вимикається – то можливі різні варіанти несправності. Перша і найпоширеніша – проблема з електродвигуном. Рішення тільки одне – заміна компресора. Друга за значимістю проблема – котушка реле. Можливо, десь стався розрив ланцюга живлення, доведеться перепаювати. Досвідченому майстрові не складе особливих труднощів це зробити.
Є ще багато інших проблем, пов’язаних з механічними несправностями, для виявлення яких потрібна діагностика. Пам’ятайте, що ремонт холодильників Whirlpool повинні виконувати тільки сертифіковані сервісні центри, які не тільки ремонтують техніку, а й дають гарантію, тим самим застраховуючи Вас від шахрайства. Ви завжди можете в будь-який час звернутися в нашу компанію, за кваліфікованою допомогою.


Більше інформації про холодильне обладнання тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче або на пошту, також можете подати online-заявку і ми зв’яжемося з Вами самі.


Галерея робіт по холодильниках Whirlpool

Перезаправка фреону в холодильнику в Тлумацькому районі в с.Підвербці

Ремонт холодильника в ТлумачіЗаправка фреоном в Тлумачі