Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт холодильників Miele в Івано-Франківську

ремонт пральних машин

⇒Прайс-лист цін фірми “Пленет”⇐ на ремонт холодильників в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.


Холодильники Miele – справжня розкіш, серед всієї побутової техніки. Неповторний дизайн, чудова якість збірки і величезний набір різних функцій – змушує звернути на себе увагу навіть самого скептично налаштованого покупця. Відповідно ціновий діапазон на нові холодильники коливається в середньому від 15000 гривень і  далі.


Основні неполадки і їх ремонт в холодильниках Miele

Але, як і будь-які інші холодильники, Miele можуть ламатися. При будь-якій несправності в першу чергу потрібно відключити холодильник від електромережі. Потім зателефонувати в сервісний центр, для отримання первинної консультації. Далі ми розглянемо основні несправності холодильників Miele.

Холодильник б’є струмом, при торканні.

Якщо Ваш холодильник в момент дотику до будь-яких металевих частин б’є струмом, то, швидше за все проблема в порушенні ізоляції. Зрозуміло, без досвіду в електромонтажних роботах, самостійно шукати проблему і вирішувати її – буде не правильно. Так як холодильник – це складний технологічний пристрій, і працює він від напруги в 220 вольт, то неправильна експлуатація або неправильний ремонт може нашкодити власнику техніки. Тому при перших «симптомах» порушення ізоляції, викликайте майстра для діагностики.

У холодильнику швидко утворюється наліт зі снігу

Якщо Ви помітили, що в холодильнику постійно з’являється сніг, то в 50% випадків – це відбувається через порушення герметизації. У всіх холодильниках miele, для герметизації дверцят, використовують гумові прокладки. Так ось, якщо в цій прокладці з’явиться дірка, а це відбувається досить часто, то тепле повітря буде постійно просочуватися всередину холодильника. І це відповідно спричинить до появи товстої кірки снігу. У таких ситуаціях зазвичай змінюють гумовий ущільнювач. Коштує це не дорого.
Існують і інші проблеми, пов’язані з роботою компресора, електронних модулів і так далі. Тому при перших підозрах на несправність, звертайтеся до фахівців. Адже ремонт холодильників miele – повинні виконувати тільки кваліфіковані фахівці, які використовують оригінальні запчастини.
При виборі сервісного центру, обов’язково звертайте увагу на надані гарантії, так як на ринку завжди орудують самозванці і недобросовісні майстри. Наш сервісний центр видає необхідний перелік документів і зобов’язується виконувати всі описані в них пункти, відповідно до законів.


Більше інформації про холодильне обладнання тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче або на пошту, також можете подати online-заявку і ми зв’яжемося з Вами самі.