Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт холодильників Siemens в Івано-Франківську

ремонт пралок

⇒Прайс-лист фірми “Пленет”⇐ на ремонт холодильників в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.


Холодильники Siemens – це високоякісний продукт німецького походження. Ці холодильники зручні в користуванніі, а їх дизайн – відповідає всім сучасним стандартам. Саме тому багато людей вибирають собі холодильники Сіменс.
Так як в холодильниках зберігається не тільки рослинна їжа, але так само і їжа тваринного походження, то інженери Сіменс забезпечили свої холодильники новітнім антибактеріальним захистом. Але всі ці нововведення часто є причинами несправностей, і призводять до негайного ремонту.


Основні несправності в холодильниках Siemens

Наприклад, коли холодильник Siemens шумить. Звичайно ж, в основному ця проблема може виникнути внаслідок неправильного встановлення, але є й інші джерела цієї несправності. І одна з них – це порушення підвіски кожуха компресора. Це відбувається коли кожух, в якому підвішений мотор, торкається трубчастого радіатора. Через це відбувається мікровібрація, яка згодом створює високочастотні коливання, і ми чуємо гучний, нав’язливий шум. Вирішується ця проблема легко, досить розібрати холодильник і відрегулювати кожух.
Є й інші проблеми, такі як – несправність компресора, відсутність охолодження. Всі ці несправності, незалежно від складності ремонту, повинні усуватися тільки фахівцями, так як холодильники Сіменс – це складні технічні пристрої, які можуть завдати непоправної шкоди своїм власникам.
ГРАФІК ЗАМОРОЖУВАННЯ

Графік часу заморожування в холодильниках Siemens

Наш сервісний центр виконає ремонт холодильників Siemens на вищому рівні, як і годиться будь-якій сертифікованій майстерні. Всі наші майстри мають великий досвід в проведенні таких ремонтних робіт. Оригінальні запчастини від хороших постачальників дозволяють здійснювати ремонт холодильників Siemens за низькими цінами.


Більше інформації про холодильне обладнання тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче або на пошту, також можете подати online-заявку і ми зв’яжемося з Вами самі.