Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт холодильників Vestfrost в Івано-Франківську

remon holodilnika

⇒Прайс-лист цін фірми “Пленет”⇐ на ремонт холодильників в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.


Датська компанія«Вестфрост» виробляє побутові холодильники з 1963 року. Вони зарекомендували себе як досить надійні помічники  на кухні. Але як і вся техніка, рано чи пізно Ваш холодильник може поламатися. Сервісний центр “Пленет” надає послуги з ремонту холодильників vestfrost.

Найпоширеніша проблема холодильників Vestfrost – це несправність терморегулятора.

Терморегулятор (термостат) – це такий пристрій, який дозволяє контролювати заданий температурний режим. І коли термостат виходить і ладу, холодильник може почати сильніше морозити, або навпаки перестати охолоджувати. Наші майстри без зусиль зможуть замінити датчик температури на холодильнику Вестфрост.

Так само часто спостерігається проблема сильного деренчання.

На жаль, це є нормою для всіх холодильників. І несправністю це назвати складно. Справа в тому, що коли газ холодоагент переходить з газоподібного стану в рідкий, він починає проходити по трубках холодильника, під тиском компресора. І ось в цей момент мотор працює на межі, і тому створює таку відчутну нашому вуху вібрацію. Тому не варто переживати, коли чуєте подібне.

Є ще багато різних проблем, які, на жаль, неможливо описати зразу, так як для виявлення їх потрібна діагностика. При виборі сервісного центру, варто звертати не тільки на ціни, але і на умови надання послуги. Наприклад, наші майстри надають гарантію на всю зремонтовану техніку. Головне пам’ятати – що ремонт холодильника потрібно довірять тільки фахівцям.


Більше інформації про холодильне обладнання тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче або на пошту, також можете подати online-заявку і ми зв’яжемося з Вами самі.