Наші офіси: м.Галич м-н.Різдва 7а;м. Івано-Франківськ вул.Кармелюка 4

(3431) 22-784 ple_net@ukr.net

Ремонт холодильників LG в Івано-Франківську

htvjyn ghfkmyj] vfibyb

Прайс-лист фірми “Пленет” на ремонт холодильників в Івано-Франківську та Івано-Франківській області.


Ремонт холодильників компанії LG  – це не тільки якісне сервісне обслуговування, але і добре ставлення до клієнта, адже це і є основою довіри. Наш сервісний центр обслуговує холодильники вже довгі роки, і за цей час ми відновили пару сотень одиниць непрацездатною техніки.


Основні несправності в холодильниках LG

В основному несправності холодильників ніяк не пов’язані з людською діяльністю. Але є такі, в яких таки чи інакше винен власник. Наприклад, підвищений шум. В основному ця проблема вирішується легко. Потрібно всього лише підкрутити ніжки холодильника, і вирівняти його по рівню. Це допомагає в 70% випадків.
Коли холодильник працює, але не охолоджує – то проблема, швидше за все витік холодоагенту. У холодильниках LG з компресійної системою охолодження використовують фреон. Що б дізнатися, чи протікає фреон, необхідно помацати радіатор. Зазвичай він знаходиться на задній стінці холодильників. Будьте обережні, адже конденсатор може бути гарячим. Якщо холодильник був у робочому стані, а радіатор холодний – то потрібно робити діагностику. Швидше за все, була порушена герметизація. І доведеться закрити місце витоку. Наші фахівці впораються з цією проблемою швидко, при цьому везти техніку в сервісний центр не потрібно – майстер приїде до вас додому зі своїм обладнанням.
Так само проблема з охолодженням може бути через слабкий мотор. Згодом, ресурс компресора, який «ганяє» фреон – вичерпується. Потужності вже не вистачає, і холодоагент доставляється не в усі частини холодильника. Виявити цю проблему самостійно складно, оскільки доведеться розбирати холодильник, і перевірять напруга мотора. Тому таку роботу краще довірити фахівцям.
Якщо Ви відчуваєте одну з цих проблем, і вам потрібен майстер, щоб зробити ремонт холодильника LG – телефонуйте нам, і ми обов’язково Вам допоможемо. Так само, якщо Вам необхідна просто консультація – Ви її отримаєте, абсолютно безкоштовно.


Більше інформації про холодильне обладнання тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо . Звертайтеся по телефонах вказаних нижче або на пошту, також можете подати online-заявку і ми зв’яжемося з Вами самі.