096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральної машини яка постійно набирає і зливає воду?

ремонт пральних машин

⇒Прайс-лист цін⇐ на ремонт пральних машин в Івано-Франківську та Івано-Франківській області від ТОВ “Пленет”.


При нормальній роботі за цикл машинка кілька разів набирає і зливає воду – як мінімум двічі: один раз для прання і один для полоскання. Точна кількість залежить від обраної програми та її тривалості. Але абсолютно ненормально, якщо ваш агрегат раптом почав «скупитися» і постійно заливає воду.

Такий непомірний «апетит» вашої пральної машинки може говорити або про невірну установку агрегату, або про виниклу несправність. У будь-якому випадку – проблема вимагає усунення. В іншому випадку – як мінімум ви отримаєте неякісне прання при величезній витраті води, як максимум – можете остаточно «доламати» пральну машинку, затопивши на додачу сусідів. Погодьтеся, перспектива не з кращих.


Отже, якщо пральна машинка тільки встановлена, мова може йти про неправильне підключення до каналізації. Коли зливний шланг знаходиться нижче рівня бака, вода самопливом йде в каналізацію. Машинка «розуміє», що води не вистачає, і починає її заливати знову. У свою чергу і нова порція води йде тим же шляхом …

Як перевірити коректність підключення пральної машини?

При нормальному підключенні пральки зливний шланг повинен бути вище бака: зазвичай його кріплять або до сифона, або до каналізаційної труби, піднімаючи на 50-60 см від рівня підлоги. Так що якщо вам здається, що недавно встановлена машинка постійно набирає воду – обов’язково подивіться, на якому рівні зроблений слив.

Втім, можливий варіант, коли побачити місце з’єднання неможливо – заважає «екран» на ванній, шафка, виступ на стіні і т.п. В цьому випадку проведіть простий тест: запустіть пральну машинку і почекайте, поки бак не наповниться водою. Потім включіть «злив» і в процесі зникання води натисніть «паузу». Тепер уважно простежте за рівнем води, що залишилася: якщо на паузі слив припинився – все в нормі. Якщо ж вода продовжує спадати (це видно, а часом і чути по характерному дзюрчанню в трубах) – значить, проблема з підключенням є. На цьому етапі рекомендуємо відкласти прання і викликати майстра на дім, який встановить пральну машину коректно.


Якщо ж машинка прописалася у вас сто років тому, і стільки ж працювала нормально, але раптом почала просити непомірно багато води – значить, проблема «внутрішня». Щось зламалося. У цьому випадку вимкніть машинку з мережі, перекрийте шланг подачі води і злийте воду за допомогою додаткового зливного фільтра. Після чого викличте спеціаліста з ремонту пральних машин, такого як у нас в сервісному центрі по Івано-Франківську та області..


Основні поломки, при яких пральна машина постійно набирає і зливає воду

Нижче ми розглянемо основні проблеми, які можуть привести до того, що пральна машинка почала споживати занадто багато води. Звертаємо вашу увагу, що для точної діагностики і подальшого ремонту необхідне спеціальне обладнання! Тому не рекомендуємо займатися цим самостійно.

Несправність датчика рівня води.

Можливо, вийшов з ладу датчик рівня води (прессостат). Він визначає, скільки води в баку і чи потрібно давати команду впускному клапану на затік води. Стан заповнювання машинки прессостат визначає по тиску водяного стовпа. Через накип, осад і інше дрібне сміття напірна трубка датчика може засмітитися, і прессостат буде давати «мозку» машинки невірну інформацію. Крім того, можуть підвести затвори та шланги прессостата: в разі, якщо виникло засмічення або має місце витік повітря – датчик також видаватиме помилкові дані. Як наслідок – машинка буде постійно наливати воду. У будь-якому випадку, необхідна ретельна діагностика і ремонт або заміна датчика рівня води.


Несправність впускного клапана.

Некоректно працює вхідний клапан, який відповідає за подачу води. Можливо, клапан вийшов з ладу і в принципі не перекриває воду, а можливо, ослабла лише мембрана – через що вода просочується навіть у за фактом закритому стані. Необхідна заміна клапана.


І наостанок, хотілося б звернутися до тих, хто сподівається на традиційне українське “може пронесе». Експлуатація пральної машини, яка постійно набирає і зливає воду, небезпечна не тільки непомірними рахунками за водопостачання. Головна небезпека полягає в тому, що навантаження в такому випадку на машинку йде понад норму: в першу чергу страждає ТЕН, який постійно підігріває “свіжу” воду. Як наслідок, активніше утворюється накип, від якого страждають і нагрівальні елементи, і інші вузли агрегату. Але найстрашніше те, що часом в машинках не спрацьовує система захисту від переповнення: і тоді локального потопу не уникнути.

Тому, будь ласка, не користуйтеся несправною технікою! Якщо ви помітили неполадки – викличте майстра за телефонами знизу.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.