096 429 61 56 ple_net@ukr.net

Ремонт пральної машини через яку вибивають пробки в хаті

РЕМОНТ ПРАЛЬНОЇ МАШИНИ

⇒Прайс-лист цін⇐ на ремонт пральних машин в Івано-Франківську та Івано-Франківській області від ТОВ “Пленет”.


Що робити, якщо пральна машина вибиває пробки?
Тільки що пральна машина працювала в штатному режимі, барабан мірно прокручував білизну – і раптом настала тиша, індикатори згасли, агрегат «став», та й у всій квартирі вимкнулося світло. Що сталося?

Швидше за все, ви і самі вже зрозуміли – «вибило» пробки. І якщо ви добралися до інтернету, найімовірніше, включити світло вам вдалося. Підозри за безлад впали на пральну машинку, як самого «ненажерливого» енергоспоживача. Однак, ваш агрегат може бути ні до чого, якщо:

Пральна машинка нова, тільки що встановлена.

У цьому випадку, швидше за все проблема в електропроводці або в неправильно підібраних пристроях захисту електромережі. Наприклад, встановлені автомати недостатньою електроємні. Переконатися в тому, що проблема саме в проводці, можна, включивши в цю ж розетку інший електроприлад аналогічної потужності (2-2,5 кВ) – підійдуть чайник або праска. Якщо пробки знову вибило – час бити тривогу і бігти за допомогою до електрика!

При роботі пральної машинки було включено багато інших електроприладів.

Такий класичний вихідний день: машинка пере Ваші речі, на плиті – вариться обід, в духовці – суботній пиріг, плюс ви вирішили пропилососити. Можливо, ваша електромережа просто не витримала навантаження. Особливо, якщо машинка увійшла в особливо активну фазу – нагрівання або віджиму. Для безпеки будинку і домовласників в цьому випадку також краще звернутися до електрика. Особливо, якщо раніше мережа витримувала таке навантаження.


«Коротять» шнур або вилка пральної машини.

Якщо пошкодження видно неозброєним поглядом – шнур з вилкою потрібно замінити. Краще довірити цю процедуру фахівцеві.


В інших випадках, на жаль, ми змушені констатувати, що у вас трапилася несправність. Слід негайно вимкнути пральну машину з розетки і викликати майстра сервісного центру. Ми не радимо включати «вибитий» автомат, якщо на агрегаті не натиснута кнопка вимкнення від розетки. Це може бути небезпечно, як для електромережі, так і для жителів вашої квартири.

Найбільш часті поломки, при яких машина вибиває автомат

Якщо вибиває пробки, то швидше за все, щось «коротить». Дуже рідкісний, але можливий випадок – пральна машина вибиває автомат через великий вміст конденсату на електричних елементах всередині машини. У цьому випадку досить залишити машинку на добу-другу в спокої в добре провітрюваному приміщенні.

Але повторимося, шанс, що це ваш випадок – не високий. Значно частіше з пральними машинками трапляються такі неприємності:

Несправність ТЕНа (трубчастого електронагрівача)

При роботі машинки ТЕН постійно знаходиться під впливом води, миючих засобів і мікрочастинок з випраних речей. Все це поступово роз’їдає його оболонку і призводить до потрапляння вологи на нагріваючу спіраль всередині приладу, виходу тена з ладу і короткого замикання. Зламаний ТЕН підлягає заміні.


Несправність керуючої плати

Від вологості на керуючій платі можуть окислюватися контакти. Це призводить до замикання – як наслідок, пральна машина вибиває пробки. Зламану плату необхідно відремонтувати або замінити – в залежності від ступеня пошкодження.


Збій в роботі мотора пральної машини

Замикання в моторі пральної машини відбуваються або в разі протікання води всередині машинки, або через природній знос. В обох випадках відбувається міжвиткове замикання. Несправний мотор не підлягає ремонту, потрібно його заміна.


Несправність кнопки включення

Кнопка включення використовується частіше всіх інших: саме тому її контакти «зношуються» швидше інших. Додамо до цього ймовірність окислення – і отримаємо не малий шанс отримати коротке замикання саме на кнопці пуску. Потрібна перепайка контактів або заміна кнопки.


Увага! Ні в якому разі не користуйтеся пральною машиною, яка вибиває пробки!

При замиканні пральну машинку може «пробити» на корпус і Ви ризикуєте отримати удар струмом. Це смертельно небезпечно! Також будь-які порушення цілісності електропроводки (як всередині машини, так і домашньої електромережі) можуть стати причиною пожежі. Будь ласка, бережіть себе і свій будинок: в разі, якщо вибиває пробки – терміново звертайтеся до фахівців по ремонту пральних машин.


Більше інформації про пральні машинки тут.

Сервісний центр “Пленет” займається ремонтом пральних машин, холодильників та іншої побутової техніки в Івано-Франківську та області, як в нас в офісі так і на виїздах до Вас додому, по цінах які Вас приємно вразять. Також можливо Вас зацікавлять інші послуги які ми надаємо  (підключення інтернету, встановлення відеоспостереження) Звертайтеся по телефонах вказаних нижче, пишіть на пошту plenetmail@gmail.com, або подайте online-заявку на ремонт і ми з Вами зв’яжемося самі.